Rezultate te kerkimit per termin: +Prostituts

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] prostituts / docs[0] 2 / hits[0] 2 /
No Pic available
  • 2010-08-29

Arrestohen trafikantët, fejoheshin me vajza, i merrnin në Itali për të prostituuar

Operacioni Shkatrrohet grupi shqiptaro-italian i prostitucionit Tre persona, nj italian dhe dy shqiptar, u arrestuan me akuzn se shfrytzonin pr prostitucion vajza shqiptare t mashtruara dhe t trafikuara nga Shqipria me premtimet pr nj pun dhe jet m t mir. Policia kishte rn prej kohsh n gjurmt e nj

No Pic available
  • 2010-08-27

Trafikoi të dashurën 18-vjeçare, sillet në pranga nga Gjermania

Ekstradimet Interpol sjell edhe nj person t akuzuar pr vrasje n vitin 2004 n Kurbin Gjermania sjell n pranga shqiptarin e krkuar pr trafikimin e nj vajze nga Kora, ndrsa Belgjika, nj tjetr pr vrasje n La. N rastin e par bhet fjal pr Dritan Domin, i cili bashk me vllan dhe nj grua tjetr kan trafikua