Rezultate te kerkimit per termin: +Prostituta

Meta: total 1000 / total_found 1469 / time 0.000 / keyword[0] prostituta / docs[0] 1469 / hits[0] 1988 /
No Pic available
  • 2019-04-05

Gjermania, bordello më e madhe e Europës, Le Point: Shumë vajza shqiptare!

Gjermania është bordello më e madhe e Europës. Kështu shkruan prestigjiozja franceze Le Point në një artikull të botuar së fundmi, ku publikon edhe shifra tronditëse për tregun e prostitucionit në vendet kryesore të BE-së. Sipas të dhënave, në Gjermani janë ta aksesueshme 3.500 bor

No Pic available
  • 2019-04-01

Tri prostituta në një kafene (FOTO)

Jetën e zakonshme dhe të qetë të një fshati të harruar e ndryshon ardhja e tri prostitutave në kafenenë ilegale të dy vëllezërve Makro. Burrat, edhe përkundër përpjekjeve të grave të tyre për ti ndaluar, tërë kohën e kalojnë në kafene duke harxhuar paratë e fundit në alkool d

Vrasja/ Nardi i bujtinave i arrestuar në 2010 për prostitucion në Itali (FOTO)
  • 2019-03-21

Vrasja/ Nardi i bujtinave i arrestuar në 2010 për prostitucion në Itali (FOTO)

#td_uid_1_5c93ebc8a8f0e .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/nardi-1-80x60.png) 0 0 no-repeat; } #td_uid_1_5c

Hakmarrja tragjike e dashurisë
  • 2019-02-21

Hakmarrja tragjike e dashurisë

Mexhit Prenci Përsiatje për dramën dhe spektaklin PROSTITUTA të dramaturgut dhe regjisorit profesionist LEKA BUNGO Prolog. Dom Simoni përpara spektatorëve:. Mirëmbrëma dhe mirëse keni ardhur në teatër. Do të përpiqem të ringjalli përpara jush një histori të vërtetë. Të vërtetë

Modigliani dhe historia me emigranten italiane
  • 2019-02-10

Modigliani dhe historia me emigranten italiane

Paris, sheshi «Denfert Rochereau». «Luani» madhështor i Belfort-it, atëherë nuk ishte vendosur këtu. Ishte një shesh me pemë, që toka poshtë fshihte varrezat e të varfërve të hedhur aty në shekujt XVI-XVII, stola dhe rrugët që shkonin nga shumë drejtime, por njëra prej tyre merrt

Kërcënimet ndaj Trump dhe Rusisë, lirohet nga burgu eskorta e famshme
  • 2019-01-25

Kërcënimet ndaj Trump dhe Rusisë, lirohet nga burgu eskorta e famshme

Eskorta e famshme bjelloruse, e cila pretendonte se kishte prova të marrëveshjes ruse me fushatën zgjedhore të Donald Trump, u lirua nga burgu rus të martën pas arrestimit të saj javën e kaluar, thanë avokatët. Anastasia Vashukevich, e njohur gjithashtu si Nastya Rybka, u arrestua së bash

Rikard Ljarja, kur interpretonte tek Radiostacioni (Foto)
  • 2019-01-21

Rikard Ljarja, kur interpretonte tek Radiostacioni (Foto)

Rikard Ljarja, një nga emrat më të njohur të kinemasë shqiptare, gjithnjë ka preferuar të flasë pak, për kontributin e tij si regjisor apo skenarist në një pjesë të filmave ku dhe ka interpretuar. Kohët e fundit Ljarja është i njohur për publikun edhe si shkrimtar me romanin Josifop