Rezultate te kerkimit per termin: +Protestuan

Total: 3346
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.054Z

Topalli: Shqiptarët protestuan kundër keqqeverisjes

21-02-2014 / Gazeta 55 SSSAASSIsh-kryetarja e Kuvendit SSSAASS SSSAASSIsh kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli e quajti pjesëmarrjen masive të qytetarëve shqiptarë në marshimin protestë të Partisë Demokratike, si mbrojtje të dinjitetit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.965Z

FOTO/ Protestuan lakuriq para gjykatës, arrestohen 5 burra

Një grup burrash janë arrestuar, pasi po protestonin jashtë një gjykate krejtësisht lakuriq. Ngjarja ka ndodhur jashtë Gjykatës së Hunan Provincial Higher People’s në jugperëndim të Kinës Pesë protestuesit, të cilët rrinin përballë murit të gjykatës u bënë objekt i fot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.269Z

FOTOT/ Mijëra shqiptarë protestuan para Gjykatës së Apelit në Colmar:UÇK, UÇK

Mijëra shqiptarë protestuan sot para Gjykatës së Apelit në Colmar, ndërsa shqiptarët mbanin në duar pankarta ku shkruhej: Gllogjan në Colmar, Kosova e bashkume, UÇK, UÇK etj. Haradinaj u arrestua në aeroportin e Francës pas një fletë arresti të lëshuar nga Serbia.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.464Z

Hungarezët protestuan për lirinë e mediave

Disa mijëra demonstrues protestuan mbrëmë në Budapest duke kërkuar shfuqizimin e ligjit për mediat. Pas kritikave ndërkombëtare, qeveria e kryeministrit Viktor Urban premtoi se do ta ndryshojë ligjin. Protesta u organizua përmes thirrjeve që u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.992Z

Protestuan kundër Putin, 2 vjet burg për Pussy Riot

Ne momentin e dhenies se vendimit Tri anëtaret femra të grupit, Pussy Riot, të cilat organizuan një protestë kundër Presidentit rus, Vladimir Putin në një kishë janë dënuar me dy vjet heqje lirie. Vendimi u dha nga një Gjykatë në Moskë, ku sipas saj vajzat janë gjetur fajtore për hu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.164Z

Protestuan me tymuese para Bashkise se Durresit ne hetim dy te rinj

Foto nga protesta 20 dhjetor 2015 PUBLICITET Dy prej te rinjve qe protestuan dje para Bashkise se Durresit ndodhen nen hetim AB 25 vjec dhe FH 20 vjec ishin ne mesin e te rinjve qe protestuan dje per varferine dhe problemet ekonomike e sociale me te cilat po haset qyteti i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.495Z

Studentët protestuan para Rektoratit

Dhjetëra studentë kanë protestuar para rektoratit të Universitetit të Prishtinës, duke kërkuar shkarkimin e rektorit, hetimin e tij dhe rektorëve të kaluar rreth punimeve të tyre shkencore. Përafërsisht dy orë studentët protestuan

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama