Rezultate te kerkimit per termin: +Protestuesit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.133Z

Protestuesit "rrethojne" Kuvendin

Paraditja e djeshme e ka gjetur godinen e parlamentit shqiptar te "rrethuar" nga protestuesit, perfaqesues te partive te cilet kane te ngujuar ne greve urie deputetet e tyre. Permes thirrjeve per voten e lire, ironizimeve per deputetet e PS me shume, por dhe te PD, protestuesit jane pozicionuar per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.408Z

Qeveria falënderon protestuesit

Duke shprehur respektin për të drejtën e protestës, si mjet demokratik të shprehjes së shqetësimeve qytetare, Qeveria e Republikës së Kosovës vlerëson kulturën e demonstruar sot nga protestuesit në Prishtinë, thuhet në një kumtesë. Qeveria e Kosovës vlerëson, po ashtu, organet e r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.728Z

Tajlandë, protestuesit sfidojnë qeverinë

Tajlandë, protestuesit sfidojnë qeverinë 17/05/2010 21:25 Protestuesit anti-qeveritarë në Bangkok kanë sfiduar urdhërin për të braktisur kampin e tyre në kryeqytet. Manifestuesit, shumica e të cilëve gra, vazhdojnë të qëndrojnë dhe të mbajnë fjalime në podiumin që ndodhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.067Z

FOTOT/ Protestuesit miliarderë dhe.

Shumë njerëz kanë pasur arsye reale sot për të protestuar. Ata janë të varfër dhe kërkojnë shpresë. Por, ajo që të dhemb është se ata përdoren nga protestuesit miliarderë të PD-së, të cilët duan të vijnë sërish në pushtet. Mjafton të shihje deputetët e PD-së dhe zytar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.431Z

Erdogan takoi protestuesit

Kryeministri turk, Recep Tayyip Erdogan, ka takuar protestuesit antiqeveritarë në përpjekje për t’iu dhënë fund protestave kundër qeverisë së tij. Erdogan ka zhvilluar takimin në orët e hershme të mëngjesit në Ankara. Para

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.578Z

Protestuesit hedhin pankartat (Foto)

Protestuesit janë nisur në drejtim të Qeverisë, mirëpo si duket ata nuk po i bartin pankartat me vete, raporton Indeskonline. Në foto shihen pankartat të hedhura përtokë të cilat i ka përgatitur opozita për protestuesit. /Indeksonline/ AdPl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.340Z

Ukrainë, protestuesit pushtojnë ndërtesat qeveritare

Në Ukrainë, protestat anti-qeveritare vazhduan edhe sot. Mijra njerëz u mblodhën në në sheshin kryesor të kryeqytetit Kiev dhe qindra të tjerë pushtuan ndërtesat qeveritare. Protestuesit po shprehin zemërim ndaj refuzimit të presidentit Viktor Janukoviç për të nënshkruar një marrëv

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama