Rezultate te kerkimit per termin: +Provokacja

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] provokacja / docs[0] 2 / hits[0] 2 /
No Pic available
  • 2017-02-02

Treni serb, Rama: Karikaturë e dronit. Mbledhja e ushtrisë, halucinacion

Kryeministri Edi Rama në një intervistë ekskluzive për Tonight Ilva Tare, në Rtv Ora News flet për situatën në Kosovë dhe rolin e tij. Ilva Tare: Roli juaj me Serbinë. Keni një lloj afrimiteti me Vuçiç. Çfarë dobie ka në momentin kur Vuçiç lëshon fletarreste për Haradinajn, nuk l

Big Basta i provokon maqedonasit me ...
  • 2015-01-07

Big Basta i provokon maqedonasit me ...

Po qëndron më Mavrovë të Maqedonisë së bashku me Vesa Luma. Përpos dashurisë që po e përjetojnë në natyrën e këtij vendi më të dashurën e tij, reperi Big Basta po e shfrytëzon mundësinë që t&rsq

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama