Rezultate te kerkimit per termin: +Provokacja

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.040Z

Big Basta i provokon maqedonasit me ...

Po qëndron më Mavrovë të Maqedonisë së bashku me Vesa Luma. Përpos dashurisë që po e përjetojnë në natyrën e këtij vendi më të dashurën e tij, reperi Big Basta po e shfrytëzon mundësinë që t&rsq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.547Z

Treni serb, Rama: Karikaturë e dronit. Mbledhja e ushtrisë, halucinacion

Kryeministri Edi Rama në një intervistë ekskluzive për Tonight Ilva Tare, në Rtv Ora News flet për situatën në Kosovë dhe rolin e tij. Ilva Tare: Roli juaj me Serbinë. Keni një lloj afrimiteti me Vuçiç. Çfarë dobie ka në momentin kur Vuçiç lëshon fletarreste për Haradinajn, nuk l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.340Z

Një ligj i marrë- Mustafa Nano komenton nismën për përgjimet nga policia pa autorizim: Hapa prapa. Synonte tia hiqte SPAK, por fat lumturisht.

Duke komentuar nismën ligjore të mazhorancës që i hap rrugë policisë për të kryer përgjime ambientale pa vendim gjykate, gazetari Mustafa Nano thotë se socialistët do të tërhiqen nga kjo nismë. Nano thotë se mazhoranca nuk meriton asnjë medalje për këtë hap prapa, por ka hak të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.488Z

Nga shembja e Kullave Binjake tek Koronavirusi- Mustafa Nano flet për teoritë konspirative: Nuk ka virus më të keq se sa

  Disa e konsiderojnë koranavirusin si shpikje, të tjerë si grip të zakontë, e tjerë thonë se ai nuk ekziston. Ndërsa, virusi ndryshoi stilin e jetës në botë, të shumta janë teoritë konspirative për ekzistencën e tij. Pas çdo ngjarje të madhe ka edhe konspiracion pas. Për ga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.474Z

Shqiptarët racistë, gjëja me e çuditshme e botës! Mustafa Nano: Nazarko, e djallose! Ajo që the, është e pafalshme

Një deklaratë e analistit Shpëtim Nazarko për të zinjtë për gazetarin Mustafa Nano ishte me tone raciste. Nano thotë se Nazarkon e ka mik por se të vërtetat duhen thënë edhe pse mund të mos priten mirë nga vetë ai. Nazarko, e djallose! Ajo që the, është e pafalshme. Është sipër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:44.018Z

Socialistë, nuk mjafton humori për të ndryshuar Kushtetutën- Mustafa Nano: Pas heqjes së kompetencave të Presidentit, Rama të bëjë si Kaligula që bëri kalin senator

Për gazetarin Mustafa Nano, kryeministri Edi Rama e ka bezdi Kushtetutën dhe atë e sheh si një opsion, problem ose zgjidhje që mund ta ndryshojë sa herë ti jepet në kokë. Duke komentuar debatet e fundit politike, Nano thotë se Rama tentoi ta heqë Presidentin Meta por nuk mundi, ndërsa t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama