Rezultate te kerkimit per termin: +Provokim

Total: 2917
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.590Z

Seanca, Ruci: Tjeter provokim

Kreu i grupit kuvendor socialist e ka cilesuar pak caste me pare si nje provokim vendosjen ne fund te rendit te dites te votimit per ndryshimin e kalendarit, ku parashikohet te percaktohet per ne 18 mars seanca per votimin e nismave te opozites per hetimin e zgjedhjeve. Pas takimit me kry

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.223Z

Haradinaj: Rivarrimi i Isës nuk është provokim, Krajlit Milutin është provokim

Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj ka thënë se varrosja e Isa Boletinint në vendlindjen e tij nuk është provokim për askënd. Ai ka theksuar se provokim është shtatorja e Krajlit Milutin në Graçanicë. Lexoni postimin e plotë: AdP

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.692Z

PROVOKIM

Në gjuhën tonë të bukur: shqip -Tre dronë në qiellin e Beogradit- Zonja Edlira Shala pyet ç'ndryshim ka midis fjalëve provokacion e provokim dhe a mund të zëvendësohen me fjalë të mirëfillta shqip. Pyetja merr shkas nga deklarata e kryeministrit të Serbisë për "provokimin" e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.089Z

VIDEO/ Serbët tërbohen nga festimet në Tiranë: Provokim

Serbët nuk janë tërbuar vetëm nga vendimi i Arbitrazhit Sportiv, që i ka tre pikët Shqipërisë, por edhe për festimet e mbajtura mbrëmjen e djeshme në Tiranë. Gazeta Kurir e ka cilësuar këtë si një provokim të ri, ndërsa ka postuar edhe një video nga festimet në Tiranë. Ndër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.980Z

Luftanijet iraniane, Izraeli: Provokim!

Izraeli e konsideron kalimin e luftëanijeve iraniane në Kanalin e Suezit si një provokim të hapur që i bëhet atij, pas deklaratave kërcënuese ndaj shtetit hebre të bëra nga presidenti Ahmadinexhad gjatë vizitës së tij të fundit n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.982Z

Luftanijet iraniane Izraeli Provokim

Izraeli e konsideron kalimin e luftëanijeve iraniane në Kanalin e Suezit si një provokim të hapur që i bëhet atij, pas deklaratave kërcënuese ndaj shtetit hebre të bëra nga presidenti Ahmadinexhad gjatë vizitës së tij të fundit n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.801Z

Dacic Incidenti provokim politik

brbrPerplasjet e dhunshme ne stadiumin Partizan ne Beograd Ministri i Puneve te Jashtme te Serbise Ivica Dacic i ka cilesuar si nje incident te paramenduar dhe nje provokim politik Duke folur per gazeten Blic Dacic tha se mes emrave te perfolur si organizator te incidentit eshte dhe vellai i Kryemin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama