Rezultate te kerkimit per termin: +Provokime

Total: 1008
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.496Z

PDIU Parullat ne Himare provokime per zgjedhje

Deklarata Apeli Partia Drejtesi Integrim dhe Unitet reagoi dje kunder atyre qe ajo i konsideroi si provokime te qarqeve nacionaliste greke nje referim i saj per parullat greqisht qe jane konstatuar ne rrugen nacionale Vlore-Sarande dhe ne qytetin e Himares. Per ne keto provokime ne prag te zgjedhje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.567Z

PD Kamez Provokime nga PS per tensionimin e fushates

Dega e Partise Demokratike te Kamzes deklaroi sot se ka provokime nga simpatizante te PS me qellim tensionimin e fushates elektorale te zgjedhjeve. Permes nje deklarate per shtyp PD Kamez tha se subjekti politik Partia Socialiste po vijon ne Kamez me provokime te vazhdueshme me qellim krijimin e inc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.173Z

Kosovë, serbët sërish provokime në veri

Kosovë, 19 shtator 2011, NOA – Grupe ekstremiste serbe e kanë betonuar të hënën barrikadën në Zupç në të cilën kanë hedhur sasi të madhe të betonit, duke bllokuar kështu ushtarët e KFOR-it të cilët janë detyruar të qarkullojnë përmes rrugëve rurale. Sipas mediave kosovar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.483Z

Kryeministri Mustafa: Spranojmë provokime, treni serb nuk do lejohet në Kosovë

Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa ka thënë se ndalimi i hyrjes në Kosovë të trenit të nisur nga Beogradi ka qenë vendimi i duhur. Gjate një konferencë të jashtëzakonshme për media, Mustafa ka thënë se Qeveria e Kosovës nuk do të lejojë provokime të tilla nga Serbia. Unë mendoj s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.566Z

PD Kamez Provokime nga PS me qellim tensionimin e fushates

Dega e Partise Demokratike te Kamzes deklaroi sot se ka provokime nga simpatizante te PS me qellim tensionimin e fushates elektorale te zgjedhjeve. Permes nje deklarate per shtyp PD Kamez tha se subjekti politik Partia Socialiste po vijon ne Kamez me provokime te vazhdueshme me qellim krijimin e inc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.771Z

Bularati, Meta: Shërbimet të hapin sytë, për provokime të tjera

Ndër të tjera, Presidenti Meta, i ftuar mbrëmjen e sotme në Open të gazetares Eni Vasili, foli edhe për çështjen e Bularatit, duke e cilësuar atë si aspak rastësore, madje tha se duhet të përgatitemi me provokime të tjera Ai tha se ka paralajmëruar edhe shërbimet në vend që të hap

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.190Z

Protesta e PD, mbulohet Kryeministria. Policia: Do të ketë provokime

Partia Demokratike ka njoftuar Policinë për protestën që do të mbajë nesër para kryeministrisë. Në kërkesën e PD-së drejtuar policisë së kryeqytetit thuhet se protesta do të zgjasë katër orë dhe për këtë duhet të bllokohet qarkullimi në bulevardin Dëshmorët e Kombit. Deri ta

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama