Rezultate te kerkimit per termin: +Prralla

Total: 32
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.508Z

Prralla pr princeshn dhe dreqin

Ish e dashura e Ronnie Wood, Ekaterina Ivanova i ka thn medieve se prralla e dashuris me kitaristin e Rolling Stones ishte sikurse ajo e Princeshs se bukur me dreqin. Ekaterina (21) ka thyer heshtjen pasi sht ndar nga kitaristi i Rolling Stones (65). Ai ishte arrestuar dhe sht mbajtur n polici n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.091Z

ZEITUNG DHE PRRALLA SHQIPTARE ALBANOLOGJIKE

Kjo epoka ku jetojmë është në fakt një periudhë botërore gati e adhurueshme. Me gjithë format më të rafinuara të kolonializmit botëror në epokën e virtuales, me gjithë deklamimin e krishterë të triumfit final kapita

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.020Z

KUR KSHILLI I EUROPS KA KOH DHE PR PRRALLA

Si për të ngushëlluar disi dështimin e bashkatdhetares së tij për kapjen e kriminelëve të luftës, që e mbollën territorin e ish-Jugosllavisë me varreza masive, në këtë prag të festave të fundvitit një reporter

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.803Z

Gjykata Administrative Berisha Opozita te votoje propozimin e SHBA

Deklaratat e kryesocialistit Edi Rama diten e premte per voten kunder gjykates administrative kryeministri Berisha i quan perralla dhe fton opoziten te rikthehet ne kuvend per te votuar pro per projektin e amerikaneve. Deklaraten e tij Kryeministri Berisha e beri gjate vizites 2 dy ditore ne jug te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.408Z

Përrallat arabe mrekullojnë Perëndimin, po dhe ne

Kryeveprat e letrsis arabe q prej m se tre shekujsh nuk rreshtin s mrekulluari Perndimin. Nga kjo prirje klasike e suksesit t botimeve t reja n treg, shtpia botuese “Toena” ka hedhur n treg librin me prralla “Nj mij e nj net” t ndara me tre vllime, prkthye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.208Z

Tahiri: Albana Vokshi të mbajë përgjegjësi ligjore

shtja “Vokshi”, PS: Akuzat tona jan t dokumentuara Partia Socialiste kat ditur dje se krkon zbatimin e prgjegjsive ligjore pr deputeten demokrate Albana Vokshi. Nnkryetari i grupit parlamentar t saj, Saimir Tahiri, deklaroi dje se t gjitha akuzat e hedhura ditt e fundit ndaj deputetes n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.255Z

Ti Sali vur ulërimën, po unë kot nuk mbaj dot zi

Vargje nga Arben Duka   Të kam pyetur lum Salia, Po të pyes përsëri, Çfarë është Nënë Shqipëria, Republikë a Mbretëri?!   O gjëmimi me gjëmime, Ty dot stë kupton njeri, Për mbretin ke dy qëndrime, Krejt të ndryshme nga tani!   Dikur Lekën e përzure, Sa si zuri kë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama