Rezultate te kerkimit per termin: +Prve

Total: 706
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.338Z

Dezinfektohen t gjitha shkollat n Pej

Pas festave, nxnsit e t gjitha shkollave t Pejs do t vazhdojn t martn procesin msimor n hapsirat e dezinfektuara, si mas preventive pr parandalimin e shprhapjes s gripit stinor dhe t virusit t gripit t derrit, A H1N1, nga i cili nuk ka raste tjera t konfirmuara, prve tri rasteve t njohura deri m tas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.042Z

Bashkia e Kamzës: Tek ne, çdo rrugë e asfaltuar

Bashkia Kamz akuzoi dje gazetn “Shekulli” pr dezinformimin q i shtpublikut prmes nj artikulli ku pretendohet se fmijt i bn antar t PD-s me detyrim, ndihma ekonomike prej tre muajsh nuk merret n Bashkin Kamz, prve rrugs nacionale nuk ka asnj rrug tjetr kryesore t shtru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.142Z

Helium: Shqipëria, destinacioni i turizmit dhe investimeve

Problemet e mdha ekonomike q bota ka hasur kt vit kanq njerzit n mbar globin t zgjedhin destinacione t tjera turistike prve atyre tradicionale. Nj destinacion q po lulzon n syt e turistve ndrkombtar sht Shqipria. Organizata britanike "Helium" e konsideruar si tryeza m e madhe elektronike e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.248Z

Dhuna në stadiume, klubet propozojnë rritjen e gjobave

Ekzekutivit i krkohet shumfishimi i ndshkimeve financiare, elitart n mbrojtje t arbitrave N prag t sezonit t ri futbollistik, klubet elitare n vend jan angazhuar q t’i japin fund dhuns n stadiume. Problemet n fushat e lojs, t cilat shndrrohen n arena dhune prej disa vjetsh, i kan detyruar prot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.207Z

Suedi, sulmohet karikaturisti i Muhamedit

Karikaturisti suedez Lars Viks q vizatoi Profetin Muhamed n trupin e nj qeni sht sulmuar n Universitetin Upsala. Viks po mbante nj fjalim kur nj person sht ngritur dhe e ka goditur me nj send t fort. Prve agresorit edhe 20 persona t tjer n sall u prpoqn t sulmonin suedezin i cili humbi ndjenjat.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.846Z

Kush po e przien Adriatik 3-in?

N kto radh nuk ka asnj konspirative. Madje nuk ka asnj pr tu uditur. Maqedonia, Shqipria dhe Kroacia tre vendet q presin ftesn e antarsimit n NATO jan prballur n koht e fundit me probleme t cilat vshtirsojn pozitat e tyre para Aleancs por q n thelb duket se nuk ndryshojn destinacionin. 1. Shqipr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.533Z

Prishtina ftohet srish n Winterthur

FC Prishtina srish sht ftuar pr pjesmarrje n turneun e Futsallit, i cili do t zhvillohet m 10 janar t vitit 2010 n Zvicr. N kt turne, prve kampionit aktual t Kosovs, sikurse para nj viti, do t marrin pjes edhe FC Thun, FC Luzern, FC St. Gallen, FC Winterthur dhe FC Aarau. Lajmin e ka konfirmuar dr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama