Rezultate te kerkimit per termin: +Pse

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.419Z

Pse Messi, pse Ronaldo, pse Neueri?

Topi i Artë do të jetë ngjarja më interesante e ditës në sport. Janë tre kandidatë shumë të fortë në garë për të fituar garën e futbollistit më të mirë të vitit. Pse duhet ta fitoi Lionel Messi? AdPl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.489Z

Pse digjesh, bashkëvuajtësi im, pse?

13-10-2012 / Nga Sokrat Turtulli Po. Pse digjesh? Kujt mendon se do t’i vije keq, per ty? Kujt mendon se do t’i besh keq, me djegien tende? Askujt. Askujt s’i vjen keq per ty, vec familjes tende. As atyre , atyre qe ndani shtretërit ne ate çadër. Edhe atyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.992Z

Pse PD Pse tani

Transmetuar me 20032014 - 0316 Nga Mesila Dodabr br Qysh kur prononcimet e mia publike diferencoheshin jo pak prej zerit zyrtar te Partise sime jamndeshur me qindra pyetje e qendrime mosbesuese qe me vijne here drejtperdrejt e here terthoraziPse tani Pse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.363Z

Pse Shqipëria?

Nga Keti Bazhdari Që kur fillova të kuptoj e për shumë kohë më ka shoqëruar njëlloj fatalizmi, thuajse në çdo pikëpamje timen për vendin. Shqipëria më dukej foleja ku askush se trazonte të keqen që vinte e strukej sa herë e përzinin nga diku tjetër. Madje në kohën e komuniz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.744Z

Po ju pse duruat?

Share Kryeministri Sali Berisha, i pranishëm në ceremoninë festive 21 vjet liri, organizuar nga Forumi Rinor i Partisë Demokratike, u dha një leksion të mirë të rinjve të pranishëm në sallë. Ai u rrëfeu atyre një histori: Një ditë, po drekoja me disa miq të m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.941Z

Pse arsimin?

Nga Edlira Gjoni Arsimi nuk është përgatitje për jetën. Arsimi është jeta vetë Sa herë e kujtoj gjatë ditës këtë shprehje të John Dewey? Mbi të gjitha, në Shtator? E këtë Shtator, më shumë sesa vitin e kaluar apo atë përpara tij. Pse? Ndryshon jo vetëm mënyra e qeverisjes dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.059Z

Pse Spanja?!

Nga 27 vendet e Bashkimit Evropian tani e dimë se vetëm 5 kanë mbetur pa e njohur Kosovës si shtet të pavarur dhe sovran. Në këtë grup janë Greqia, Qipro, Sllovakia Rumunia dhe ajo me më peshë, Spanja Ndoshta nuk është shumë e papritur pse rumunët, sllovakët dhe grekët me Qipron nu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama