Rezultate te kerkimit per termin: +Psh

Meta: total 1000 / total_found 2710 / time 0.001 / keyword[0] psh / docs[0] 2710 / hits[0] 3346 /
Lleshaj: Protestat e verbra na pengojnë punën
  • 2019-03-21

Lleshaj: Protestat e verbra na pengojnë punën

Në lidhje me protestën e Partisë Demokratike ka reaguar Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj nëpërmjet një postimit në Twitter. Ai shkruan se protestat e verbra pengojnë policinë që te merret me detyrën e saj, luftën kundër krimit. Postimi ne twitter Protestat e verbra që godasin depu

Lirimi i protestuesit të PD, policia: Skandal, gjyqtari bashkëpunoi me krimin!
  • 2019-03-13

Lirimi i protestuesit të PD, policia: Skandal, gjyqtari bashkëpunoi me krimin!

Policia e Shtetit ka reaguar ashpër kundër vendimit të Gjykatës së Fierit për të lënë të lirë, punonjësin e Bashkisë së Mallakastrës, Pëllumb Isufaj, i cili u arrestua pasi akuzohej se goditi me gur në kokë efektivin e FNSH-së, Aranit Karemani. Isufaj u arrestua pas protestës nda

Përplasja me banorët te Petro Nini, Lleshaj kritikon policinë; Rama: E trishtueshme!
  • 2019-03-11

Përplasja me banorët te Petro Nini, Lleshaj kritikon policinë; Rama: E trishtueshme!

Paraditen e sotme në rrugën përballë shkollës Petro Nini Luarasi është regjistruar një incident, ku disa familje, të cilave përmbarimi do tu shembë banesat, janë përplasur me Policinë e Shtetit. Banorët e revoltuar janë shtrirë në rrugë, duke bllokuar edhe qarkullimin, ndërsa nuk

Dhuna në stadiume/ Policia i përvishet FSHF-së: Organizatorë dhe fajtorë!
  • 2019-03-04

Dhuna në stadiume/ Policia i përvishet FSHF-së: Organizatorë dhe fajtorë!

Episodet e dhunës në sfidën e Superligës, Kamza-Laçi duket se kanë ndezur një betejë të ashpër midis FSHF-së dhe Policisë së Shtetit. Paraditen e sotme shtëpia e futbollit shqiptar reagoi zyrtarisht duke bërë me faj Uniformat Blu për mos reagim në këtë incident dhe sekretari i P

Top Story blen barna kontrabandë, në qendër të Tiranës
  • 2019-02-27

Top Story blen barna kontrabandë, në qendër të Tiranës

Një tjetër problematik me të cilën përballen qytetarët janë edhe barnat kontrabandë që qarkullojnë në Shqipëri. Si gjithmonë medalja ka dy anë, nga njëra anë këto medikamenet janë çelsi për të shpëtuar jetën e pacientëve që vuajnë nga sëmundjet e rënda dhe në krahun tje

Kapja e 5 kg heroinë, zbulohet plani i detajuar i trafikantëve
  • 2019-02-01

Kapja e 5 kg heroinë, zbulohet plani i detajuar i trafikantëve

Gati 10 mijë euro do të paguante i riu nga kryeqyteti për 5 kg heroinë, që do ta blinte nga një grup kriminal me aktivitet në Durrës.  Pas mbajtjes në përgjim, Policia e Durrësit në bashkëpunim me Forcat e Posaçme Operacionale në Policinë e Shtetit ndërhynë për finalizimin e oper

LUFTA POPULISTE KUNDËR DENTISTIT
  • 2019-01-30

LUFTA POPULISTE KUNDËR DENTISTIT

Anila Basha Nga Anila BASHA Dy vite më parë, babai im i ndjerë, i cili ishte në luftë me kancerin nëpërmjet kimioterapive, pati një problem me një dhëmballë. Për të mos më shqetësuar, zgjodhi të shkojë në një klinikë dosido stomatoligjike në Fier për një kontroll. Nuk ka probl