Rezultate te kerkimit per termin: +Puini

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] puini / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
No Pic available
  • 2010-04-04

Historike, koncerti me 100 frymorë

Pr her t par n historin koncertuale t vendit n ditn e festimit, njvjetorin e hyrjes s Shqipris n NATO, jan ngjitur n nj sken 100 instrumentist frymor dhe kori i Teatrit t Opers dhe Baletit. Nse kjo dit merr konotacionin e njohjen politike, pr kulturn muzikore shnohet e para ngjar