Rezultate te kerkimit per termin: +Publikimi

Total: 4414
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.338Z

SHBA-ja - Wikileaksit Publikimi rrezikon jete te panumerta

Wikilieaks duket e vendosur ne publikimin e nje bashkesie dokumentesh me e madhe se publikimi lidhur me Irakun dhe Afganistanin.Assange theksoi se SHBA-te kane frike nga llogaridhenia. Publikimi i ri i Wikileaks pritet te nxjerre ne drite dokumente konfidenciale qe kane lidhje me marredheniet e SHBA

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.398Z

Gibbs Publikimi i dokumentave nga Wikileaks eshte krim

Vjedhja dhe shperndarja e informacioneve te rezervuara nga Wikileaks eshte nje krim i denueshem. Deklarata eshte bere nga zedhenesi per shtyp i Shtepise se Bardhe Robert Gibbs. Ai tha gjithashtu se publikimi i ketyre dokumentave eshte nje shkelje e rende e ligjit dhe perben nje kercenim serioz per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.460Z

Shtyhet publikimi i progresraporteve

0 brbr SSSAbrASS brbrKriza e emigracionit ben qe Komisioni Evropian te shtyje per here te dyte publikimin e progres 8211 raporteve vjetore per vendet tjera kandidate dhe kandidatet potenciale per anetaresim ne Bashkimin Evropian Progres-raportet parashikoheshin te publikoheshin ne daten 14 tetor Po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.580Z

Sot publikimi i deklaratave

Pasurite e politikaneve Sot ILDKP do te beje publike deklaratat e pasurive te te gjithe zyrtareve te cilet kane detyrimin ligjor per tiu nenshtruar kesaj procedure. Sipas ligjeve ne fuqi keto deklarata qe pasqyrojne levizjet pasurore te vitit 2010 do te behen publike per median dhe ne kete kuader p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.543Z

Jackson, shtyhet publikimi i rezultateve te autopsise

Eshte shtyre deri ne nje kohe te pacaktuar publikimi i rezultateve te autopsise te bere mbi trupin e Michael Jackson. Lajmin e ka bere te ditur zyra e Coroner ne Los Anxhelos, e cila me pare kishte njoftuar se rezultatet do te publikoheshin javen e ardhshme. Nderkohe, hetimet mbi vdekjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.639Z

Turqia e tronditur nga publikimi i bisedës sekrete

Skandali Shefat e sigurisë diskutojnë për ndërhyrje në Siri në zyrën e Davutoglu, por biseda del në internet Kryemjeshtri i spiunëve në Turqi diskuton për një ndërhyrje të mundshme ushtarake të këtij vendi në Siri me shefa ushtarakë dhe civilë, por pak ditë më vonë, biseda e ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.092Z

Universitetet, shtyhet pa afat publikimi i formularit A2

Shtyhet pa afat publikimi i formularit A2 për pranimet në universitete. Megjithëse sipas rregullores së Maturës Shtetërore, Ministria e Arsimit duhet ta miratonte deri më datën 1 prill këtë formular, ai ende nuk është firmosur nga dikasteri i Arsimit. Të kontaktuar nga gazeta, burime z

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama