Rezultate te kerkimit per termin: +Publikohen

Total: 3959
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.242Z

Publikohen FOTOT nudo të Scarlet Johannson (+18)

Aktorja e njohur, Scarlet Johansson, vjen sërish e zhveshur. Edhe këtë herë, fotot janë publikuar pa dëshirën e saj. Këto pamje janë shkëputur nga filmi i saj i fundit Under The Skin. Aktorja u vu në siklet edhe disa kohë më parë, kur u vodhën disa foto të saj nudo dhe u publikuan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.938Z

Publikohen emrat e zgjedhesve

Publikohen ne faqen e internetit lista e votuesve per zgjedhjet e 28 qershorit. Çdo qytetar mund te kontrolloje vete te dhenat dhe te kerkoje rregullimin e tyre ne rast problemesh.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.514Z

Publikohen fotot e rralla, Monroe 27 vjeç në Niagara

Joshese dhe plot sharm perballe aparatit fotografik. Mediat e huaja kane publikuar se fundi nje set fotosh te papublikuara me pare te se famshmes, Marilyn Monroe ne moshen 27 vjecare. Fotot janë bërë në vitin 1953 në Niagara.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.559Z

​Sot pasdite publikohen rezultatet e zgjedhjeve

Rezultatet e zgjedhjeve të 8 qershorit do të publikohen sot pasdite. Kështu ka deklaruar shefja e KQZ-së, Valdete Daka, e cila nuk ka bërë me dije për orën e saktë. Sipas saj, rezultatet do të bëhen gati paradite, ndërsa pa precizuar or&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.777Z

Wikileaks AssangeKemi fakte mbi UFO-tdhe do publikohen

TIRANE- Ne dosjet e dokumenteve qe zoteron Wikileaks ekzistojne edhe shume mbi UFO-t objekte fluturuese te paidentifikuara qe do te publikohen ne vazhdim deklaroi Assange gjate nje videokonferece te drejtperdrejt me te perditshmen The Guardian ne pergjigje te nje pyetjeje te nje lexuesi i cili pyest

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.922Z

Afganistani, publikohen dokumente të tjerë?

Shumë shpejt mund të publikohen dokumente të tjerë sekret mbi misionin amerikan në Afganistan. Më 1 gusht në Wikileaks është shfaqur një dokument sekret 1.4 GB, në të cilin ndodhen 145 mijë dokumente të tjerë sekretë.Një dokument gjigand që mbrohet nga një algoritëm i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.034Z

VIDEO/ Publikohen pamjet e vrasjes në Sarandë (Pamje shqetësuese)

Policia e Shtetit ka publikuar videon e momentit të grabitjes dhe vrasjes së ndodhur në një pikë karburanti në Sarandë. Artan Hoxha, 44 vjeç, punonjës i pikës së karburantit u vra me çifte gjatë grabitjes, kurse një tjetër person arriti të shpëtonte duke u larguar me shpejtësi.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama