Rezultate te kerkimit per termin: +Publikun

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.313Z

Të komunikosh me publikun

Nga Artur Nura Dikush ka thënë se njerëzit përgjithësisht preken ndërsa lexojnë, dëgjojnë apo shikojnë një ngjarje “fiction” të krijuar artistikisht apo me mjeshtëri dhe janë indiferentë ndaj dramës së jetës të fqinjëve që kanë shumë pranë tyre. Gjithmonë më ka preoku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.887Z

Fazlliç: Opozita keqinformoi publikun

“Opozita ka keqinformuar publikun”. Kshtu deklaroi biznesmeni serbo-kroat Damir Fazlli, duke sqaruar aksidentin ajror, gjat uljes me vshtirsi t avionit Cessna 550, n pronsi t kompanis "Princ Aviation", n aeroportin e Bracit n Kroaci, ku udhtonte edhe vet Fazlli dhe ju

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.416Z

Marku Kasetat marredhenie me publikun

Deputeti demokrat, Mark Marku e ka cilësuar si një taktikë normale vendimin e stafit elektoral të kandidatit të PD për Tiranën, Lulzim Basha, për të dorëzuar kaseta të gatshme tek mediat televizive. “Është një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.139Z

Xhaferraj pason Ngjelen, tani sekretar per publikun

Fatjona Mejdini Ferdinant Xhaferraj i rikthyer ne PD zevendeson Ngjelen e "ngrire", qe u larguar nga kjo parti ne pare. Ne kuader te pergatitjeve qe Partia Demokratike po ben per fushaten e zgjedhore, e cila eshte vetem dy muaj larg, kryesia e Partise Demokratike pranoi dje emerimin e deputetit te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.359Z

Kjo reklamë ka tërbuar gjithë publikun femëror!

Aston Martin ka dashur të bëjë një reklamë paksa të veçantë dhe me sfond erotik, por ajo i është kthyer në bumerang duke shkaktuar zemërimin e gjithë publikut femëror. Në reklamën e Aston Martin shihet një femër në një pozicion provokues dhe në krah të saj një parrullë dre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.938Z

Hapen per publikun, dokumentet e nazizmit

Viktimat e regjimit kriminal te nazizmit, numerohen ne te pakten 17,5 milione. Per ta, ka pasur dosje personale nga funksionaret e Gestapos. Por jo vetem kaq, edhe 50 milione dosje te tjera, qe u perkasin po aq individeve, gjenden ne arkivat e "frikshme", te cilat ruhen qe nga kapitullimi i nazizmit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:47.117Z

Angli, hapet për publikun pallati mbretëror

A keni imagjinuar ndonjëherë se si mund të jetë të darkosh me familje mbretërore, President apo Kryeministra shtetesh? Këtë verë mund të krijoni një ide, nëse do të keni mundësi të shkoni në Londër Mbretëresha e Anglisë, Elizabeta II, ka vendosur të hapë dyert e Pallatit të saj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama