Rezultate te kerkimit per termin: +Puka

Total: 1314
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.004Z

Endri Puka, dorëhiqet si president i Apolonisë

Endri Puka dorëhiqet si president i Apolonisë. Dorëheqja e Pukës vjen pas humbjes me Dinamon me rezultatin 3-2. "Në këto kushte nuk mund të jesh president Humbja e Apolonisë ishte e padrejtë. Ky futboll njeh dhunën dhe lekët", ka thënë Puka.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.458Z

Gjykata pezullon nga detyra drejtorin e Albpetrol, Endri Puka

Gjykata e Vlorës ka pezulluar nga detyra administratorin e Albpetrol, Endri Puka për çështjen e vendburimit të Amonicës. Vendimi, i cili mban datën 2 qershor ka ardhur pas kërkesës së Prokurorisë së Vlorës. Organi i akuzës pretendon se Endri Puka ka shkelur ligjin pasi nuk rishtetëzo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.417Z

Vihet nën hetim drejtori i Albpetrol, Endri Puka

Drejtori i kompanisë publike Albpetrol Endri Puka është zyrtarisht nën hetim nga Prokuroria e Tiranës. Puka është paraqitur në prokurori më datën 19 Prill, ndërsa prokurori i çështjes i ka komunikuar zyrtarisht veprën për të cilën dyshohet ai: Konkurrencë të paligjshme nëpërmjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.011Z

Dinamo mund Apoloninë, ikën Puka

 Leonard KarajDinamo vazhdon serinë e fitoreve, ndërsa ka marrë tre pikë edhe Vllaznia e Shkumbini në fushat e tyre. Barazim rrënqethës në sekondat e fundit të lojës në Krujë. Ndërkohë që Laçi-Tirana dhe Teuta-Besa mbyllin javën e 11-të dhe fazën e parë të Superiores.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.339Z

PUKA NË NDARJEN E RE ADMINISTRATIVE

Nga Xhemal Meçi* (Në përshtatje me shtrirjen gjeografike, terrenin e thyer malor dhe traditën historiko- etnokulturore të saj) Puka sigurisht që është për reformën e re administrative-territoriale, duke e vlerësuar atë si një arritje të kohës, por jo vetëm mbi kriterin e numrit të p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.266Z

Ngritët aktakuzë kundër ish gjyqtarit Kolë Puka dhe babait të tij Zef Puka

Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, pranë Departamentit për Krime të Rënda të Gjykatës Themelore në Prishtinë, ka ngritur aktakuzë kundër të pandehurve Kolë dhe Zef Puka. I pandehuri Kolë Puka dyshohet se ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.963Z

Dy djem nga Puka futen ne listat e Interpol FOTOT

Dy djem nga Puka jane shpallur zyrtarisht nga autoritetet policore shqiptare si persona ne kerkim Emrat e tyre te dhenat personale dhe fotot jane terhequr nga Interpol nderkombetar i cili ka bere shpalljen e tyrebr br Dy te rinjte jane Armand Mexhaj dhe Esmiraldo Bicuku raporton noaal mbi rrethana

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama