Rezultate te kerkimit per termin: +Puns

Meta: total 881 / total_found 881 / time 0.000 / keyword[0] puns / docs[0] 881 / hits[0] 1374 /
Trump shte e logjikshme qe SHBA te kene marredhenie me te mira me Rusine
  • 2017-02-17

Trump shte e logjikshme qe SHBA te kene marredhenie me te mira me Rusine

brbrPresidenti Donald Trump tha te enjten se eshte e logjikshme qe SHBA te kete marredhenie me te mira me Rusine sepse te dyja jane fuqite berthamorebrbr brbrGjate nje konference te gjate shtypi me gazetaret ne Shtepine e Bardhe Presidenti Trump tha se rreziqet e nje konflikti me Rusine jane te medh

No Pic available
  • 2017-02-11

Faturat e kripura të energjisë, qindra qytetarë protestuan kundër EVN

Qindra banorë protestuan sërish në Tetovë kundër kompanisë EVN për çmimet e larta të faturave dhe taksave për kyçje të reja. Banorët kërkuan po ashtu edhe heqjen e tarifës industriale, si dhe llogaritjen e çmimit sipas kilovatëve të harxhuar. Nga Komisioni Rregullator për energjet

SHBA bën publike emrat: Politikanët shqiptarë kriminelë e të korruptuar që u kemi dhënë lamtumirën
  • 2016-11-03

SHBA bën publike emrat: Politikanët shqiptarë kriminelë e të korruptuar që u kemi dhënë lamtumirën

Ambasadori i SHBA-ve, Donald Lu në një bashkëbisedim live në Facebook, iu përgjigj pyetjeve dhe shqetësimeve të qytetarëve, ndërsa bëri publike edhe emrat e atyre politikanëve, që sipas tij, konsiderohen kriminelë e të korruptuar. Lu tha se është përparim i jashtëzakonshëm, pasi S

INTERVISTA/ Donald Lu flet me emra: Politikanët e inkriminuar dhe të korruptuar që kemi larguar. Si do kapen peshqit e mëdhenj
  • 2016-11-03

INTERVISTA/ Donald Lu flet me emra: Politikanët e inkriminuar dhe të korruptuar që kemi larguar. Si do kapen peshqit e mëdhenj

Ambasadori i SHBA Donald Lu në një bashkëbisedim live në Facebook, u përgjigjet pyetjeve nga qytetarët në rrjetin social. Ai ka nënvizuar se politikanët e inkriminuar që kemi larguar kanë emra dhe janë publikë. Komenti im për orët e gjyqtarëve ka bërë që ata mos më pëlqejnë,

No Pic available
  • 2016-10-24

Serbia (nuk) është përballur me krimet

Në 24 vjetorin e krimeve në Sjeverin, aktivistët e organizës joqeveritare ene u Crnom (Gratë në të Zeza), janë mbledhur në Beograd dhe kanë ngritur mbishkrime me emrat e viktimave. Në disa media serbe është botuar lajmi se familjet e viktimave të krimeve, të cilat kanë akuzuar Serb

Mulleti, 12 000 $ për udhëtimin e Berishës në varrimin e Nënë Terezës
  • 2016-04-06

Mulleti, 12 000 $ për udhëtimin e Berishës në varrimin e Nënë Terezës

Ish- truproja personale e Sali Berishës, Izet Haxhia zbulon detaje të reja për sa i përket lidhjes së shqiptarit të "Panama Papers", Ismail Mulleti me Partinë Demokratie dhe Sali Berishën. Sipas Izet Haxhisë, Mulleti është një ndër sponsorizuesit kryesorë të Berishës për shumë v

Rrëfimi i ish-gazetares së TVSH-së: Shërbimi im i parë jashtë shtetit- ashtu siç ka ndodhur dhe Komitët e drogës
  • 2015-12-08

Rrëfimi i ish-gazetares së TVSH-së: Shërbimi im i parë jashtë shtetit- ashtu siç ka ndodhur dhe Komitët e drogës

 Nga Albana M. Lifschin Ishim instaluar me grupin e xhirimit tek Qendra e Madhe Kulturs, apo Piramida, siç i thon, dhe po filmonim nj program pr missin e par shqiptar. At koh piramida nuk ishte aq e populluar dhe ne t RTVSH, na shrbente si studio n raste intervistash apo programesh t shkurtra. Po