Rezultate te kerkimit per termin: +Punsimi

Meta: total 32 / total_found 32 / time 0.000 / keyword[0] punsimi / docs[0] 32 / hits[0] 40 /
No Pic available
  • 2016-04-23

Basha në Rrëshen: Rama ndërtoi Shqipërinë e mjerimit e atë të luksit

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha në një takim me tregtarë dhe banorë të Rrëshenit deklaroi se kryeministri Edi Rama ka ndërtuar dy Shqipëri. Atë të mjerimit për qytetarët e të luksit për qeveritarët. Ish-mësues: Unë jam i larguar i penalizuar vetëm se kam denoncuar zyr

No Pic available
  • 2016-04-06

Kriza e besimit dhe demokracia e kërcënuar nga e majta ish-komuniste

Pasi ka dështuar totalisht me një qeverisje të mbrapsht dhe antikombëtare,tani bash në vitin e fundit të mandatit, Edi Rama po nxjerr nga kuzhina bolshevike një sërë manovrash politike,që kanë për bazë vetëm gënjeshtrën dhe mashtrimin.I mbetur në hall dhe i diskredituar përpar

No Pic available
  • 2014-08-04

Juncker viziton nesër Athinën,mbështetje për reformat e kryera

Presidenti i ri i Komisionit Evropian Jean-Claude Juncker viziton nesër Athinën për bisedime me zyrtarët e qeverisë dhe për të dhënë një mesazh të "shprese " dy muaj para se ai të marr potin në Bruksel."Prioriteti im &eu

No Pic available
  • 2010-09-02

Qeveria ofron 87 mijë metra katrorë për 1 euro

Projekti Jepet me qira koncesionare nj pjes e fabriks s prodhimit t eliqeve n Elbasan Duket se projekti “Shqipria 1 Euro” nuk sht harruar nga qeveria, e cila po bn gati nj projekt n kuadr t programit pr thithjen e investitorve. E reklamuar me t madhe, gati dy vjet m par, ofertat e qever

No Pic available
  • 2010-09-01

Berisha kërcënon vendorët për fondet

Kryeministri: Nuk do t ket grande pa zgjidhur problemet e plehrave dhe ujit Qeveria nuk do t’u paguaj m rrogat punonjsve t bashkive apo komunave, t cilat nuk sigurojn dot uj dhe ambient t pastr pr qytetart e tyre. Ky ishte krcnimi q erdhi dje nga ana e Kryeministrit Berisha gjat nj takimi q mb

No Pic available
  • 2010-09-01

Berisha, prefektëve: Zhvillim të mëtejshëm turizmit dhe rrugëve

Berisha, dy javë afat prefektëve: Listoni të gjitha investimet Pushteti vendor do t kt si prparsi zhvillimin e mtejshm t turizmit dhe infrastrukturs rurale. Kryeministri Sali Berisha mblodhi dje prefektt e vendit, t cilve u bri t qart se n fondet q qeveria jep pr pushtetin loka

No Pic available
  • 2010-08-24

Ibra-Milan, pranë marrëveshjes

Galiani zbulon lvizjet e operacionit: “Do t takohemi t mrkurn” Pas deklarimeve t Raiols se "Ibra nuk do t largohet nga Barcelona, shefi ekzekutiv i AC Milan pranon se ka n plan nj takim me presidentin e Barcelons. Zlatan ... sht tek Milan! Jo, nuk do t jet aq e leht, megjithat, pas nj se