Rezultate te kerkimit per termin: +Punve

Meta: total 410 / total_found 410 / time 0.000 / keyword[0] punve / docs[0] 410 / hits[0] 585 /
No Pic available
  • 2016-10-04

Si të plotësoni saktë Lotarinë Amerikane, nesër nisin aplikimet

Nesër fillon aplikimi për Lotarinë Amerikane. Lotaria Amerikanë fton sërish shqiptarët të aplikojnë për të fituar mundësinë të punojnë e jetojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ambasada Amerikane sjell në uebsajtin e saj udhëzimet se ku dhe me cfarë dokumentesh duhet të par

No Pic available
  • 2016-05-07

Berisha i jep mirëseardhjen drejtorit të ri të RTSH-së: Anëtar i bandës së Olsi Ramës

Ish-kryeministri Sali Berisha i ka dhënë mirëseardhjen drejtorit të ri të Radiotelevizionit Shqiptar, Thoma Gëllçi. Ai e quan Gëllçin anëtar të bandës së punëve të pista të Olsi Ramës në Boston. Sipas tij, me Gëllçin në krye RTSH-ja do të shndërrohet në megafon të shpifjes d

Rrëfimi i ish-gazetares së TVSH-së: Shërbimi im i parë jashtë shtetit- ashtu siç ka ndodhur dhe Komitët e drogës
  • 2015-12-08

Rrëfimi i ish-gazetares së TVSH-së: Shërbimi im i parë jashtë shtetit- ashtu siç ka ndodhur dhe Komitët e drogës

 Nga Albana M. Lifschin Ishim instaluar me grupin e xhirimit tek Qendra e Madhe Kulturs, apo Piramida, siç i thon, dhe po filmonim nj program pr missin e par shqiptar. At koh piramida nuk ishte aq e populluar dhe ne t RTVSH, na shrbente si studio n raste intervistash apo programesh t shkurtra. Po

Bashkëluftëtari i Zahir Pajazitit e pyet Remin: Si u bëre milioner
  • 2015-08-08

Bashkëluftëtari i Zahir Pajazitit e pyet Remin: Si u bëre milioner

Bashkëluftëtari i Rrustem Mustafës e Zahir Pajazitit, Avni Ajeti e ka pyetur Komandantin e tij se si është e mundshme që prej pasluftës të bëjë pasuri prej pesë milionë eurosh. Reagimi i Ajetit ka ardhur pasi Rrustem Mustafa tha se Gjykata

Fituesit e Lotarisë Amerikane, ja  dokumentet që kërkohen para intervistës
  • 2014-07-26

Fituesit e Lotarisë Amerikane, ja dokumentet që kërkohen para intervistës

Procedurat e plota/Nga garancia financiare, vizitat mjekësore deri dokumentet e shkollës Ambasada Amerikane ka publikuar listën e dokumenteve dhe gjithë procedurën që duhet ndjekur për fituesit e Lotarisë Amerikane. Nga intervista, te garancia financiare, vizitat mjekësore,dokumentet e shk

No Pic available
  • 2014-06-29

Shtëpitë publike në Tiranën e ‘38-ës, gratë që dëfrenin pasanikët

TIRANE-Ato, qenë femrat që argëtonin bejlerët e Tiranës: ‘koketat’ e dëshirueshme, gjithnjë të pëlqyeshme, prehja e pasanikëve. I tërhiqnin lehtësisht drejt mëkatit, i ftonin në çaste të hareshme, i në

No Pic available
  • 2014-05-16

33 punonjës policie përfundojne kursin e lidershipit organizuar në bashkëpunim me OSBE

Tiranë- 33 punonjs t Policis s Shtetit, t nivelit t par dhe t mesm drejtues, kan prfunduar me sukses nj program trajnues 4 javor Pr aftsit drejtuese dhe menaxheriale t Lidershipit, organizuar nga Policia e Shtetit n bashkpunim me Prezencn e OSBE-s n Shqipri, me synim rritjen e standardeve profesion

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama