Rezultate te kerkimit per termin: +Pun

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.935Z

120 punëtor punësohen në miniera

120 punëtorë fizik, të cilët janë të regjistruar si punëkërkues në zyrat lokale të punësimit të Ministrisë së Punës, do të punësohen në miniera dhe gjenerim në KEK. Kjo pasi sot, ministri i Punës dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.662Z

Duan punë!

Rreth 1500 pjesëtar të ish TMK-së, të cilët mbeten të pa angazhuar kur Trupa Mbrojtëse e Kosovës u transformua në Forcën e Sigurisë së Kosovës, po kërkojnë punë. Përfaqësuesit e Grupi Iniciues të pjes&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.220Z

Hapet Panairi i Punës, VeliajGjeneratori i punësimit, biznesi

TIRANË- Sot në Pallatin e Kongreseve është çelur panairi i Punës, një pikë që shërben si lidhje mes punëofruesve dhe punëkërkuesve. Në hapjen e panairit ishin të pranishëm dy ministra, Erjon Veliaj, ministri i Mir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.718Z

Çelet Panairi i Punës "Horizonte punësimi dhe formimi"

TIRANË - Panairi i Punës "Horizonte punësimi dhe formimi", që u çel sot pasdite në Pallatin e Kongreseve në Tiranë, pritet të ofrojë më shumë se 1 mijë vende pune. Panairi organizohet nga Shërbimi Kombëtar i Punësimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.427Z

Punëtori teknik, vdes në vendin e punës

Vdes në vendin e punës punëtori teknik i shkollës “Luigj Gurakuqi” të Nashecit, në Prizren. Në orët e para të mëngjesit të sotëm, ka ndërruar jetë në vendin e punës puntori teknik i shkollës fillore t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.112Z

Ministria e Punës marrëveshje bashkëpunimi për punësimin e 50 punëkërkuesve

Ministria e Punës dhe e Mirëqenies Sociale, së bashku me "Foundation Kosovo-Luxembour" dhe Komunën e Vitisë, sot kanë arritur Marrëveshjen e Bashkëpunimit për realizimin e projektit "Përkrahje për më të varfërit n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.206Z

Fabrika Rematex lë pa punë mbi 250 punëtorë (Video)

Mbyllja e fabrikës së tjerrtores në Dragash, për kohë të pacaktuar, i ka lënë pa paga mbi 250 punëtorë, duke rritur kështu numrin e të papunëve në vend. Sipas punëtorëve, pronari turk ka plane që të largohet ng

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama