Rezultate te kerkimit per termin: +Punes

Meta: total 1000 / total_found 15693 / time 0.007 / keyword[0] punes / docs[0] 15693 / hits[0] 23614 /
Vrasja në Shkodër, Noka: Çu bë me 4 klanet kriminale që citoi ambasadori i SHBA?
  • 2019-03-30

Vrasja në Shkodër, Noka: Çu bë me 4 klanet kriminale që citoi ambasadori i SHBA?

Pas atentatit me vdekje te dy vëllezërve Bilali sot në Shkodër, drejtuesi politik i PD në këtë qark, Flamur Noka ka reaguar në Facebook duke kërkuar që shteti të gjejë autorët. Noka hedh akuza të forta në drejtim të Kryeministrit Edi Rama, ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj dhe

No Pic available
  • 2019-03-23

Ish-deputeti demokrat sfidon Ramën: Hajde provoje Shkodrën nëse ta mban!

Nëpërmjet një postimi në Facebook, ish-deputeti demokrat Bardh Spahia ka sfiduar kryeministrin Edi Rama për të vizituar Shkodrën. Spahia thekson se Shkodra e flak atë dhe përfaqësuesit e tij, njëlloj si kriminelët me të cilët bleu vota. Ai e fton për vizitë në Shkodër, duke i bë

No Pic available
  • 2019-03-04

Beni i Nazmijes e rrëmbeu me armë në kokë, reagon Dritan Leli: Jam (VIDEO)

Ish-kryeministri Sali Berisha publikoi sot në Faceboo një denoncim të qytetarit dixhital nga Vlora, ku thuhej se kryebashkiaku Dritan Leli ishte rrëmbyer në zyrë nga një kapobandë e qytetit bregdetar, që i kishte vendosur armën në kokë. Pas postimit të Berishës ka reaguar vetë Leli p

Terror administratës, Braçe: Berisha tha të vërtetën! Ose punën, ose lini zyrën
  • 2019-02-13

Terror administratës, Braçe: Berisha tha të vërtetën! Ose punën, ose lini zyrën

Ish-kryeministri Sali Berisha denoncoi paraditen e sotme në Facebook, terrorin që sipas tij po ushtron në zyrat e administratës në Fier, zv/kryeministri Erion Braçe, i cili është edhe deputet në këtë qark. Sipas tij, Barçe ka kërkuar nga të gjitha drejtoritë, listën e dosjeve të në

Ja si rrihet biznesmeni nga të fortët e Shijakut (Video)
  • 2019-02-04

Ja si rrihet biznesmeni nga të fortët e Shijakut (Video)

Nëpërmjet një postimi në Facebook, ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar dhunimin e një biznesmeni në qendër të Shijakut. Sipas Berishës biznesmeni është rrahur nga një i fortë, i cili e ka gjobitur pesë herë atë, por policia e ka lënë të lirë. Postimi i Berishës Rrihet sh

Vasili akuza të forta Ramës: Zvarraniku po kontrollon Prokurorinë
  • 2019-02-01

Vasili akuza të forta Ramës: Zvarraniku po kontrollon Prokurorinë

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili ka hedhur akuza të forta në drejtim të kryeministrit Edi Rama dhe Prokurorisë, pas hetimeve që nisi kjo e fundit ndaj Zërit të Amerikës në lidhje me përgjimet e publikuara për Vangjush Dakon. Vasili shkruan në Facebook se Prokuroria

Top Story risjell Masakrën e Visokës. Mbetën të vrarë 3 efektivë policie
  • 2019-01-24

Top Story risjell Masakrën e Visokës. Mbetën të vrarë 3 efektivë policie

Në 18 Dhjetor të vitit 1997, në Mallakastër mbahet mend një prej masakrave më të rënda ndaj policisë. 3 efektivë do të vriteshin dhe 1 tjetër do të plagosej rëndë. Sot, kjo mbahet mend si Masakra e Visokës, por Top Story do ta risjellë edhe njëherë në vëmendje të publikut, kët