Rezultate te kerkimit per termin: +Puneve

Meta: total 1000 / total_found 5041 / time 0.002 / keyword[0] puneve / docs[0] 5041 / hits[0] 6921 /
No Pic available
  • 2017-06-25

Ministria e Brendshme: Shtohen denoncimet për shitblerjen e votës

Numri i denoncimeve për rastet e dyshuara të shitblerjes së votës dhe intimidim të votuesve është shtuar, bën të ditur ministria e Brendshme. Pranë grupeve të posaçme të ngritura në Ministrinë e Puneve te Brendshme dhe Policinë e Shtetit kanë mbërritur qindra denoncime që flasin p

Ministri Demiraj bën bilancin: Në 18 ditë u sekuestruan mbi 4 ton kanabis
  • 2017-06-09

Ministri Demiraj bën bilancin: Në 18 ditë u sekuestruan mbi 4 ton kanabis

Ministri i Punëve të Brendshme, Dritan Demiraj ka bërë një bilanc të punës së tij që prej marrjes së detyrës. Nëpërmjet një postimi në FB, Demiraj thotë se që prej 22 majit deri në 8 qershor janë sekuestruar 4 ton e 438 kg kanabis, janë shkatërruar 5295 bime narkotike dhe sekues

No Pic available
  • 2017-05-29

Konsulli shqiptar në Munih: Marrëveshje Shqipëri-Kosovë për gjuhën shqipe

Arten Hanku, Konsull i përgjithshëm i Republikës se Shqipërisë në Munih thotë se do të ketë një marrëveshje bilaterale midis Shqipërisë dhe Kosovës për të zhvilluar sa më shumë programet e gjuhës shqipe në Landin e Baravisë dhe lande të tjera të Gjermanisë. Intervista e plot

Evakuohen deputetët nga Kuvendi i pushtuar nga protestuesit
  • 2017-04-28

Evakuohen deputetët nga Kuvendi i pushtuar nga protestuesit

Ora 00: 05 ( 28 prill 2017) Evakuohen të gjithë deputetët dhe gazetarët nga godina e Kuvendit maqedonas e cila u pushtua nga protestues të dhunshëm, dhe disa me maska menjëherë pas zgjedhjes së Talat Xhaferit, nga shumica e re parlamentare për kryetar të kuvendit. Xhaferi nuk nj

No Pic available
  • 2017-04-13

Panairi i bursave, Bushati-maturantëve: Mos hiqni dorë nga ëndrrat

Në Elbasan u mbajt panairi i bursave, ku të rinjtë janë njohur me potencialet e studimit dhe diplomimit jashtë vendit. Bursat e studimit vijnë nga vende si Austri, Gjermani, Kinë, etj, në degë të ndryshme. Ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati, pasi u bëri thirrje të rinjve të mos heqin d

No Pic available
  • 2017-03-12

VIDEO/ Punonjësja e MB poston një video të ndaluar me Tahirin

Një nga punonjëset e Ministrisë së Brendshme, Fatjola Lubonja, që mban postin e drejtores së Integrimit dhe Projekteve, ka publikuar një video në Facebook. Ajo tregon për momentet më të mira me ministrin Tahiri dhe me gjithë bashkëpunëtorët e tjerë të Ministrisë gjatë këtyre kat

VIDEO/ Punonjësja e MB poston një video të ndaluar me Saimir Tahirin, pas lajmit për dorëheqjen
  • 2017-03-12

VIDEO/ Punonjësja e MB poston një video të ndaluar me Saimir Tahirin, pas lajmit për dorëheqjen

Një nga punonjëset e Ministrisë së Brendshme, Fatjola Lubonja, që mban postin e drejtores së Integrimit dhe Projekteve, ka publikuar një video në Facebook. Ajo tregon për momentet më të mira me ministrin Tahiri dhe me gjithë bashkëpunëtorët e tjerë të Ministrisë gjatë këtyre