Rezultate te kerkimit per termin: +Punonjsi

Meta: total 30 / total_found 30 / time 0.000 / keyword[0] punonjsi / docs[0] 30 / hits[0] 37 /
No Pic available
  • 2010-09-02

Vrasja e policit, zbardhet itinerari

Mund t ket pasur konflikt t astit. Kunetrit mohojn konfliktet familjare Prokuroria e Krimeve t Rnda ka zbardhur itinerarin e punonjsit t Policis s Shtetit, Kol Ndreshaj, ditn e vrasjes m 29 gusht, ndrsa ka dyshime se ekzekutimi mund t ket qen pr shkak t konfliktet t astit. Sipas hetuesve, 41-vjeari

No Pic available
  • 2010-09-01

Polici i vrarë, problematik për shoferët

Prokuroria: Oficeri i policis, Kol Ndreshaj, kishte disa konflikte pr shkak t detyrs. Familjart e pohojn Punonjsi i Policis s Shtetit, Kol Ndreshaj, i ekzekutuar n ort e para t s diels n Rrethin e Malsis s Madhe, njihej si njeri “problematik” pr shofert e zons, madje duke u vendosur edh

No Pic available
  • 2010-09-01

Hekurudha ka rritur importet dhe eksportet me fqinjët

Drejtori i Përgjithshëm i HSH, Ramadani: Presim investimet strategjike dhe modernizimin e sistemit hekurudhor Hekurudha Shqiptare aktualisht ka rritur n mnyr intensive importet dhe eksportet me linjat e saj me fqinjt dhe kryesisht me Malin e Zi. N nj prononcim pr “standard

No Pic available
  • 2010-08-31

Lamtumira e fundit për policin Ndreshaj

Me nderimet e nj dshmori, sht prcjell pr n banesn e fundit punonjsi i policis s Shkodrs, efektivi i qarkullimit rrugor, Kol Ndreshaj. Trupit t 41-vjearit Ndreshaj, i cili u vra n ort e para t dits s diel, i janhomazhet n hollin e Prefekturs, ku e kan nderuar dhe i kan dhn lamtumirn familjart, t afrm

No Pic available
  • 2010-08-27

Uniformat, policët: Do zhvishemi publikisht

Kreu i policis: Do i krijojm kushtet. Polict kan nevoj vetm pr nj dhom Femrat n polici, m t indinjuarat: Krkojm dhoma t veuara N ligjin e policis sht sanksionuar se punonjsi i policis prdor uniformn, shenjat dhe simbolet e policis vetm gjat kryerjes s detyrs. Kjo sht prforcuar m shum nga nj urdhr i

No Pic available
  • 2010-08-25

Efektivi i Fushë-Krujës, i dyshuar si informator i grupit

Hetimet Prokuroria tha n at koh se nj polic ishte i implikuar n kt rrjet Grupi i goditur m 22 prill 2010 pr trafik droge dyshohet se kishte “bler” nj punonjs policie q t’i ruante n aktivitetin e tyre. Bhet fjal pr nj efektiv t Komisariatit t Policis s Krujs, i cili sht prgjuar gja

No Pic available
  • 2010-08-22

Çfarë lexojnë të burgosurit e Guantanamos?

T jesh nj nga 176 t burgosurit e burgut famkeq t Guantanamos sht shum e vshtir, sepse nuk ke statusin e nj t burgosuri t zakonshm q, ve izolimit, gzon edhe disa t drejta, edhe pse t limituara. N kt burg nuk lejohen vizitat nga t afrmit e familjes, nuk ka lirime me kusht, apo edhe dat pr prfundimin e