Rezultate te kerkimit per termin: +Pusho

Meta: total 207 / total_found 207 / time 0.000 / keyword[0] pusho / docs[0] 207 / hits[0] 337 /
Salianji: E di si të fluturoj! Gazetari: Dëgjoje çik këtë garipin!
  • 2019-03-27

Salianji: E di si të fluturoj! Gazetari: Dëgjoje çik këtë garipin!

Tensione në emisionin “Opinion” dhe perplasjet verbale mes ish-deputetit të Partisë Demokratike dhe analistit Lorenc Vangjeli, ku është kaluar në fuerje dhe akuza personale. Në debat e sipër, Salianji i ka thënë gazetarit: Pusho, se e di si të fluturoj Kaq ka mjaftuar dhe mes

Çlirim Gjata, Carlo Bollinos: Pusho Agush! Gazetari: Kush është ky?!
  • 2019-03-22

Çlirim Gjata, Carlo Bollinos: Pusho Agush! Gazetari: Kush është ky?!

Përplasje në studion e Eni Vasilit mbrëmë mes sekretarit për Çështjet Ligjore në Partinë Demokratike, Çlirim Gjata dhe pronarit të Report Tv Carlo Bollino. Gjata, në debat e sipër i është drejtuar Bollinos duke i thënë vazhdimisht: Pusho Agush! Bollino e pyeti demokratin se kush ës

Dhuna në protestë, sherr mazhorancë-opozitë në komision
  • 2018-06-04

Dhuna në protestë, sherr mazhorancë-opozitë në komision

Deputetët e mazhorancës dhe të opozitës janë përplasur sot në Komisionin e Medias teksa në rend ditë ishte dhuna ndaj kryeredaktorit të RD-së, Bledi Kasmi, i cili ishte thirrur në seancë dëgjimore. Shkak për tensionimin e mbledhjes janë bërë debatet pas dëshmisë së gazetarit Ble

No Pic available
  • 2018-05-20

Të biesh në dashuri me burrat që nuk ekzistojnë

Jacqueline Jill Jackie Collins mbretëresha e bestseller u nda nga jeta vetëm tre vjet më parë. Një grua e bukur, Collins e përdori letërsinë për të ndërtuar botën që donte. E lindur në Britaninë e Madhe, ajo udhëtoi drejt Los Angeles në vitin 1960, ku do të qëndronte gjatë gjith

Vrau me thikë bashkëmoshatarin, 17-vjeçari në polici: Po më shikonte shtrembër
  • 2018-03-03

Vrau me thikë bashkëmoshatarin, 17-vjeçari në polici: Po më shikonte shtrembër

17-vjeçari Devi Lala, i arrestuar një ditë më parë pasi vrau me thikë bashkëmoshatarin e tij Anxhelo Gjokazaj, ka treguar në komisariatin në Durrës se ata kishin antipati për njëri-tjetrin, jo ndonjë konflikt. Gjatë dëshmisë së tij në polici 17-vjeçari ka rrëfyer se në fillim is

Debate PS-PD për përmbytjet, Noka: I futët gishtin qytetarëve!
  • 2017-12-11

Debate PS-PD për përmbytjet, Noka: I futët gishtin qytetarëve!

Në Komisionin e Sigurisë sot kryetarja e Komisionit, Ermonela Felaj dhe nënkryetari i komisionit Flamur Noka janë përfshirë në debat mes tyre ndërsa numri dy i Ministrisë së Mbrojtjes po raportonte për përballimin e përmbytjeve të fillim dhjetorit. Shkak është bërë mosdhënia e fja

TELEVIZIONI, POLITIKA DHE SKËNDERBEU I KORÇËS
  • 2017-11-30

TELEVIZIONI, POLITIKA DHE SKËNDERBEU I KORÇËS

Nga Artan FUGA Nuk kisha çfarë të bëja në darkë. Zbrita poshtë ku në trotuar kisha parkuar frigoriferin. E kam thënë edhe parvjet: Përse disa parkojnë autoveturat dhe unë mos parkoj çfarë të dua, frigoriferin, makinën qepëse të gjyshes, madje edhe lavatriçen? E futa frigoriferin