Rezultate te kerkimit per termin: +Putinit

Total: 2371
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.676Z

Protestat kunder Putinit

Protestat në Rusi kanë rikthyer me dhjetëra mijëra vetë të mbledhur në qendër të Moskës në njërin prej tubimeve më të mëdha të ketij lloji prej vitesh. Zemërim ndaj manipulimit të zgjedhjeve dhe thirr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.663Z

Kthesa befasuese! Trump i tregon dhembët Putinit

Duket se ata të dy do të ishin në muaj mjalti, por Donald Trump është një njeri i paparashikueshëm. Këtë gjë ai e ka treguar edhe një herë paraditen e sotme. Trump ka dhënë një intervistë që sigurisht do të nervozojë mikun e tij Putin por do të gëzojë shumë amerikanë. Dit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.489Z

Gjimnastja seksi prishi martesën e Putinit? (Video)

Lajmi për ndarjen e Vladimir Putinit dhe bashkëshortes së tij Ludmila pak persona ka befasuar në Rusi. Putini me vite ishte detyruar të përgënjeshtronte zërat për aferat e dashurisë,  ndërsa me gruan as që paraqitej në opinon. Megjithëkëtë, një emër dilte më shpe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.763Z

Putinit i nevojitet kandidati Prochorow

Michail Prochorow nje nga sipermarresit me te pasur rus ka te drejte kur thote se Rusise nuk i duhet revolucioni por i duhet nje zhvillim evolucionar ne drejtim te demokracise ekonomise se tregut dhe Evropes. Ai ka po ashtu shume te drejte kur thote ne nje komentar per gazeten britanike The Guard

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.187Z

Fillimi i fundit të Putinit

Numri më i fundit i revistës prestigjioze Economist do të hapet me titullin Fillimi i fundit të Putinit me rastin e mbajtjes së zgjedhjeve presidenciale në Rusi me 4 mars. Edhe Der Spiegel i ka kushtuar një speciale ku shkrimi shoqërohet me titullin Rusët të ngopur me manipulimet e Putinit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.639Z

Tri opsionet e Putinit për Ukrainën

Çfarë sugjeron për Senatin Amerikan një këshilltar i njohur i politikave të jashtme mbi opsionet që i mbesin në dorë Moskës në lidhje me çështjen ukrainase. Përse aksionet e Putinit janë një kërcënim, jo vetëm për Perëndimin, por edhe për vetë Rusinë Nga Zbigniew Brzezinski*

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.340Z

Puthja homoseksuale e Putinit zemëron rusët

Përdoruesit e medias sociale në Rusi kanë nisur një fushatë kundër këngëtares amerikane Demi Lovato, pas një koncerti të saj në Nju Jork, ku u përdor një imazh kontrovers i presidentit rus, Vladimir Putin. Sipas BBC, gjatë performancës së Lovato-s, dy nga kërcimtarët u puthën.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama