Rezultate te kerkimit per termin: +Putting

Total: 84
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.952Z

Ofensiva ruse me raketa në Siri

Rusia nisi ofensivën e saj të shumëpritur në Siri vetëm disa orë pasi Vladimir Putin diskutoi konfliktin në telefon me Donald Trump. Sergei Shoigu, Ministri i Mbrojtjes së Rusisë, tha se sulmet ajrore kishin në shënjestër ISIS-in dhe xhihadistët sirianë, depot e tyre të municioneve dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.434Z

Laget Jennifer Lopez (FOTO)

Share Jennifer Lopez është duke vijuar turin e saj të koncerteve në Amerikën e Jugut dhe më konkretisht në Brazil, ku i ka marrë me radhë disa prej qyteteve kryesore. 42-vjeçarja mbrëmë ka dhënë një show të vërtetë në Recife, ku ka kënduar, kërcyer dhe improvizuar. Në një mo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.258Z

Shumë nxehtë për Daffyin

Nga Express më 09 gusht 2011 në ora 15:42 Pasi i ka kaluar pushimet në Vlorë me të dashurin e saj, Krenarin, këngëtarja Dafina Zeqiri është kthyer në Prishtinë, ndërkaq më të ardhur, ajo ka thënë se Prishtina i duket shumë e “nxehtë”: ”Chillin & putting some stuff

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.975Z

The vice leader of SMI, Manjani: Fullani to resign, no support from the policy

The Vice leader of the Socialist Movement for Integration, Ylli Manjani, has demanded the resignation of the governor Ardian Fullani, facing the scandal that has surrounded the institution headed by him. In an interview for Ora News, Manjani said that although Fullani is dressed with legal responsib

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.164Z

Berisha: We will reexamine the legislation in the public health field

The prime minister Sali Berisha participated in the National Public Health Conference where he declared that “The reexamination in the field of public health will help in the creation of facilities in the treatment of the employees in this field with all the legal powers they deserve.” He said

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.040Z

FOTOT/ Çfarë fustani! Rihanna i tregon të gjitha

Ajo u nderua me çmimin Fashion Icon Award në ceremoninë e CFDA. Për të treguar se është vërtet ikonë mode, Rihanna vendosi që ti befasojë të gjithë, me një fustan që nuk linte shumë vend për imagjinatën. Fustani i dizajnerit Adam Selman kishte plot 216 mijë kristale Swarovski.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.456Z

FOTOT/ Selena Gomez nuk përmbahet, tregon gjoksin

Selena Gomez është shfaqur shumë provokuese në public. Ajo është fotografuar pa reçipeta. Dhe, duke qenë se ka pasur një bluzë transparente, gjoksi i saj dukej qartë.  

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama