Rezultate te kerkimit per termin: +QOKA

Meta: total 180 / total_found 180 / time 0.094 / keyword[0] qoka / docs[0] 180 / hits[0] 215 /
Basha: Rama dhe banda që e rrethon në qeveri e gjyqësor, do të kenë fundin e hidhur që u rezervon populli hajdutëve
  • 2016-01-24

Basha: Rama dhe banda që e rrethon në qeveri e gjyqësor, do të kenë fundin e hidhur që u rezervon populli hajdutëve

Padia e Edi Ramës ndaj deputetes demokrate Albana Vokshi, reagon kreu i PD-së Edi Rama nuk e ka përtypur dot denoncimin që ka bërë deputetja demokrate, Albana Vokshi lidhur me tenderat korruptiv në shëndetësi, ndaj duke përdorur drejtësinë e uzurpuar, ka paditur penalisht deputeten

No Pic available
  • 2016-01-23

Basha: Rama kërcënon me gjyqtarë të korruptuar, si ata që dënuan Palokën e Ristanin

Pas lajmit se Kryeministria  ka ndërmarrë hartimin e kallzimit penal ndaj deputetes Albana Vokshi për akuzën e shpifjes, ka reaguar edhe kreu i PD, Lulzim Basha. Nëpërmjet një reagimi të tij, Basha thotë se Rama kercenon me ata gjyqtare te korruptuar e te kapur qe denuan Ristanin e Paloken

Vokshi, Basha: Rama kërcënon opozitën me mercenarët e tij në Gjykatën e Lartë
  • 2016-01-23

Vokshi, Basha: Rama kërcënon opozitën me mercenarët e tij në Gjykatën e Lartë

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha e ka cilësuar si sulm dhe kërcënim ndaj fjalës së lirë padinë e depozituar sot nga ana e Kryeministrisë në drejtim të deputetes demokrate, Albana Vokshi. Përmes një postimi në faqen e vet zyrtare në Facebook, Basha akuzon kryeministrin Edi Rama

No Pic available
  • 2016-01-12

Mërzitet deputeti kauboj, nuk i dhanë makinë në konsullatën e Milanos

Deputeti kauboj, Eduart Ndocaj i ka dërguar një letër Konsullatës Shqiptare në Milano, duke kërkuar vënien në dispozicion të një mjeti, për të vizituar djaloshin që iu nënshtrua transplantit në mëlçi, Kristi Maze. Ndocaj vendosi të provokojë Konsullatën Shqiptare atje, për të

Dhurata që Almeda Abazi i solli Ardit Gjebresë nga Turqia |FOTO
  • 2015-12-02

Dhurata që Almeda Abazi i solli Ardit Gjebresë nga Turqia |FOTO

Transmetuar më 02.12.2015 - 14:38 Ajo është përzgjedhur si bashkëprezantuese me Ardit Gjebrenë për spektaklin e pas pak ditëve të “Kënga Magjike 2015”. E kthyer pas një shkëputje jo të vogël nga Turq

Ardit Gjebrea - Almeda Abazit: Je llokum me arra (Foto)
  • 2015-12-02

Ardit Gjebrea - Almeda Abazit: Je llokum me arra (Foto)

Aktorja e njohur, Almeda Abazi, bashkëprezantuesja e Ardit Gjebreas në “Këngën Magjike”, nuk ka harruar ti sjellë një ëmbëlsirë nga Turqia këtij të fundit, shkruan Indeksonline. "Kështu ka lezet, kur të vjen tjetra me

Blendi Fevziu, ktheja orën Rolex Bert Xhanit
  • 2015-09-19

Blendi Fevziu, ktheja orën Rolex Bert Xhanit

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane Pakkush e mban mend kur Blendi ishte edhe me floke, edhe transmetonte programin e tij “Opinion” ne televizionin publik shqiptar TVSH. Gjate vitit 1998, kur mysafiri i tij ishte ministri i Financave te asaj kohe, Arb