Rezultate te kerkimit per termin: +QafThan

Total: 6
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.395Z

Në kërkim për makinën e marrë me qira

Elbasan Akuzohet pr vjedhjen e nj automjeti, shpallet n krkim policor nj shqiptar i Maqedonis. Burimet zyrtare t policis s Elbasanit bn t ditur se 30-vjeari Aljadin Aliji, lindur dhe banues n Shkup sht shpallur n krkim policor pr rrmbimin e nj makine “Mitsubishi” q e kishte marr me qira

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Maqedonia krkon shkolla n Librazhd

Prve grekve, edhe maqedonasit, po shtojn pretendimet e tyre pr zonat minoritare n Shqipri. Nj dit m par, ambasadorja e Maqedonis n Tiran, ka zbarkuar n Librazhd, n nj zon ku ndodhet edhe minoriteti maqedonas, duke ofruar ndihm pr shkollat e ksaj zone, ndihm e cila do t formalizohet me prhapjen e kul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.643Z

Bora mbulon Korccedilen

Korça është përfshirë mëngjesin e të shtunës nga reshjet e borës të cilat kanë arritur deri në 15 centimetër. Përveç zonave turistike të Dardhës dhe Vokopojës, ku shënohet edhe trashësia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.673Z

Korce gjendet kufoma e nje femre

Kufoma e një femre e moshës 30-38 vjece është gjetur e masakruar në rrugën e Qafthanës poshtë një ure. Sipas të dhënave, ajo është gjetur e zhveshur, ndërsa mendohet se është vrarë duke u goditur me një gur n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.186Z

Shembet rruga ne Pogradec

Rrëshqitja e një masivi dheu si pasoje e reshjeve të dendura të shiut është bërë shkak për bllokimin e aksit nacional Pogradec-Qafthanë për disa orë. Reshjet ndikuan në shembjen e rrugës, e cila ende është në nd&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.675Z

Pogradec identifikohet viktima ne Qafe-Thane

Policia e Pogradecit identifikoi viktimën e gjetur tw mwrkurwn pasdite në Qafë-Thanë. Viktima quhet Fatjona Orenja, 26 vjeç, nga fshati Orenja i Librazhdit. 26-vjeçarja u gjet dje pasdite e masakruar në Qafë-Thanë të Pogradecit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.330Z

Reshjet e bores bllokojne disa zona te vendit

Reshjet e borës kanë bllokuar Qafën e Llogarasë në Vlorë dhe sipas policisë ka patur mjete, të cilat janë zënë në befasi dhe janë kthyer mbrapsht. Edhe akse të tjera nëe qarkun e Vlorës kalohen me vështirësi .

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama