Rezultate te kerkimit per termin: +Qafa

Meta: total 1000 / total_found 2450 / time 0.001 / keyword[0] qafa / docs[0] 2450 / hits[0] 3238 /
No Pic available
  • 2017-06-13

BOOM/Gafa e Gjykatës së Apelit. Ngatërrohet AMA me lojrat e fatit

Gjykata Administrative e Apelit ka marrë kohët e fundit një prej vendimeve më qesharake dhe më të turpshme që nga koha e krijimit të saj, thuajse 4 vjet më parë. Një shoqëri private ka paditur AMA dhe vendimi vjen në favor të Autoritetit të Medias. Por për të kuptuar vendimin duhet

No Pic available
  • 2017-06-13

BOOM/Gafa e Gjykatës Administrative të Apelit. Ngatërrohet AMA me lojrat e fatit

Gjykata Administrative e Apelit ka marrë kohët e fundit një prej vendimeve më qesharake dhe më të turpshme që nga koha e krijimit të saj, thuajse 4 vjet më parë. Një shoqëri private ka paditur AMA dhe vendimi vjen në favor të Autoritetit të Medias. Por për të kuptuar vendimin duhet

No Pic available
  • 2017-06-12

Petrit Vasili akuza Ramës: Ta kishe vetëm qeverinë do na hidhje në greminë

Kreu i LSI-së, Petrit Vasili i është përgjigjur dhëmbë për dhëmbë deklaratave të kryeministrit Edi Rama. Në një reagim të shkurtër, Vasili pohoi se kreu i qeverisë i do gjërat vetëm, ndërsa nuk nguroi sulmet për Ramën. Ai tha se kryeministri kishte në dorë Policinë, ndërsa si

No Pic available
  • 2017-06-07

Të kurosh dhjetëra sëmundje pa pirë asnjë ilaç, mjeku italian që shëron trupin përmes energjisë së brendshme të njeriut

Danilo Zichichi është një mjek i ri në moshë por shumë premtues në fushën e tij. Ai vjen nga Italia dhe ka vendosur të punoj e të jetoj  në Shqipëri bashkë me djalin dhe gruan e tij shqiptare. I diplomuar në një fushë jo shumë të njohur në Shqipëri (ribalancimi energjik i quajt

Shkodër, asgjësohen 670 bimë kanabis, sekuestrohen armë dhe municione luftarake
  • 2017-06-07

Shkodër, asgjësohen 670 bimë kanabis, sekuestrohen armë dhe municione luftarake

Policia e Shkodrës ka zhvilluar një operacion të gjerë për goditjen e kultivimit të bimëve narkotike në kuadër të të cilit janë asgjësuar 670 bimë e fidanë narkotikë kanabis sativa, armë zjarri dhe municione luftarake. Ka nisur procedimi në gjendje të lirë për kryeplakun e fshat

No Pic available
  • 2017-06-05

Kapet i dënuari me 8 vite burg për prodhim dhe shitje të narkotikëve

Një 39-vjeçar i dënuar me 8 vite burg është arrestuar nga policia e kryeqytetit. Policia sqaron se në pranga u vu shtetasi Florjan Qafa 39 vjeç i dënuar më parë për penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”. Për këtë shtetas, Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së

Kapet i dënuari me 8 vjet burg për shitje droge
  • 2017-06-05

Kapet i dënuari me 8 vjet burg për shitje droge

Një person i shpallur në kërkim për shitje të lëndëve narkotike është arrestuar nga policia e kryeqytetit. Mësohet se Florjan Qafa 39 vjeç, banues në Tiranë, u vu në pranga nga afektivët e komisariatit nr.1, në sajë të operacionit të koduar Star. Qafa ishte shpallur në kërkim, p