Rezultate te kerkimit per termin: +Qarabag

Meta: total 47 / total_found 47 / time 0.000 / keyword[0] qarabag / docs[0] 47 / hits[0] 81 /
Shorti, me kë mund të përballen klubet shqiptare në Europë
  • 2017-06-10

Shorti, me kë mund të përballen klubet shqiptare në Europë

Vetëm Skënderbeu do të jetë i pozicionuar në vazon e parë pra në atë të skuadrave favorite në shortin që do të hidhet në datën 19 Qershor në Nyon të Zvicrës, nga 4 klubet shqiptare që do të marrin pjesë në edicionin 2017-2018 të Kupave të Europës. Edhe nëse do të merrnin pj

Ansi Agolli dhe Qarabag festojnë titullin e katërt
  • 2017-04-24

Ansi Agolli dhe Qarabag festojnë titullin e katërt

Ansi Agolli dhe Qarabag-u në festë. Për titullin e katërt radhazi kampion të Azerbajxhanit, të pestin në historinë e klubit. Titulli ishte fituar matematikisht disa javë më parë, por ceremonia e dorëzimit të trofeut u zhvillua pas ndeshjes së parafundit të Premierligës azere, e fitua

Daja: Ekipi nuk vuan fizikisht, pres Salihin e vërtetë
  • 2017-01-16

Daja: Ekipi nuk vuan fizikisht, pres Salihin e vërtetë

Vetëm pak javë në krye të stolit të Skënderbeut, Ilir Daja po vijon punën intensivisht për të rregulluar mekanizmat e skuadrës kampione. Trajneri kryeqytetas analizon humbjen në miqësoren e dytë ndaj Qarabag dhe shprehet i kënaqur që skuadra nuk reflekton probleme fizike dhe shton se

Inter lamtumire me fitore
  • 2016-12-09

Inter lamtumire me fitore

var fbShare url httpvizionplusalinter-lamtumire-me-fitoresize smallp styletext-align justifyInter e mbyll me nje fitore aventuren ne kupen e vogel te Europes Edhe pse e kishte mesuar me pare eliminimin zikalterit fituan 2-1 ne sfiden e fundit te fazes te grupeve kunder Spartes se Prages Me nje for

Manchester United dhe Inter tjeter humbje
  • 2016-11-04

Manchester United dhe Inter tjeter humbje

var fbShare url httpvizionplusalmanchester-united-dhe-inter-tjeter-humbjesize smallbrbrDebutim me humbje ne pankinen e Inter per Stefano Vecchi Zikaltertit u munden 1-2 ne Sauthempton ne javen e 4 te kupes se vogel te Europes duke minimizuar shpresat per nje kualifikim ne raundin e 116 Ne fakt ishi

No Pic available
  • 2016-09-30

INTERVISTA/ De Biazi flet për Spanjën dhe Dinamo Zagrebin

Trajneri i kombëtares shqiptare, Xhani De Biazi, ka dhënë një intervistë për Tuttomercatoweb, ku ka analizuar sfidat e sotme të Europa League, por edhe zërat për një interesim të Dinamos së Zagrebit, për ta pasur trajner të saj. Për të gjitha skuadrat italiane është një ditë e f

Faza e grupeve të Europa League, Agolli kundër Fiorentinës
  • 2016-08-26

Faza e grupeve të Europa League, Agolli kundër Fiorentinës

Gjithsej 48 skuadra në 12 grupe, UEFA Europa League merr formë për sezonin e ri nga Monako. Në Principatë të gjithë njohën kundërshtarët e tyre. 16 skuadra e fillojnë sezonin tani ndërsa 10 të tjera erdhën nga Playoff i UEFA Champions League. Pa harruar edhe debutues si Mainz 05, Nice