Rezultate te kerkimit per termin: +Qarkullimit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.715Z

Policë të qarkullimit rrugor? Jo, gjobëvënës

Share Kudo nëpër Tiranë janë shpërndarë policë të qarkullimit rrugor. Ata i sheh në qoshe strategjike, rëndom disa metra larg ndonjë kryqëzimi, me makinat e motor-çikletat e tyre të parkuara shkujdesshëm buzë rrugës, dy e nga dy, tre e nga tre e në ndonjë rrethanë një duzinë,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.016Z

Vetvritet kryeinspektori i qarkullimit

14/03/2005  Gëzim Nurka, vuante nga depresioni. U gjend i vdekur në banesë I jep fund jetës kryeinspektori i qarkullimit rrugor. Gëzim Nurka u gjet i vetvrarë dje paradite në shtëpinë e tij. Viktima kishte qëlluar veten në kokë me një plumb pistolete TT, që e posedonte në or

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.604Z

Aksidentet, shefi i qarkullimit plagoset

Aksidentet automobilistike prekin edhe vete punonjesit e policise rrugore. Gjate nje perplasjeje qe ndodhi ne segmentin rrugor Durres–Kavaje, mbeti i plagosur shefi i qarkullimit rrugor te ketij qyteti, Ibrahim Maksuti. Ai po levizte me automjetin e policise ne kete segment, duke u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.763Z

Rritja e takses se qarkullimit

brbrPartia Demokratike ka argumentuar se cmimi qe paguajne sot shqiptaret per karburantet eshte me i larte se i cdo vendi tjeter si pasoje e politikes qe ka ndjekur qeveria me rritjen e taksave Deputetja Jorida Tabaku thote rritja e takses se qarkullimit eshte impakti kryesor qe cmimi i naftes apo i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.420Z

Edukata e qarkullimit ne rruge

Një vit më parë plot 334 persona kanë humbur jetën si pasojë e aksidenteve rrugore. Mosrespektimi i rregullave të qarkullimit rrugor nga drejtuesit e automjeteve, por edhe kalimtarë, mungesa e sinjalistikes në shumë rrugë, ka bërë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.485Z

Lac, shoferet shkulin tabelat e qarkullimit

Lac- Mungesa e tabelave te sinjalistikes duket se ka sjelle probleme per policine e qarkullimit rrugor ne Lac. Edhe pse tre vite me pare ishin vendosur tabelat e sinjalistikes ne qytet, ato jane shkulur nga drejtuesit e mjeteve. Kjo ka bere qe ne 80 per qind te qytetit te mos kete tabela dhe policia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.364Z

Fier, shkelja e qarkullimit rrugor, policia operon 24 orë

Fier- Policia e qarkullimit rrugor në Fier gjatë gjashtëmujorit të parë ka ndaluar 118 persona për veprat penale Shkelje e rregullave të qarkullimit rrugor dhe Drejtim mjetin në mënyrë të parregullt”. Shefi i Sektorit të qarkullimit rrugor Janaq Zarka tha se 102 drejtues të ndalua

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama