Rezultate te kerkimit per termin: +Qarkun +Tiran

Total: 1289
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.334Z

KQZ shpall kandidatët fitues në qarkun Dibër

Sipas vendimit të KQZ-së, për koalicionin zgjedhor "Aleanca e Ndryshimit" për Qarkun Dibër, PD merr 4 mandate kurse koalicioni "Bashkimi për ndryshim" për Qarkun Dibër, PS merr 2 mandate. TIRANË- KQZ miratoi në unanimitet sot paradite vendimin për shpërndarjen e mandateve dhe sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.993Z

Certifikohet rezultati zgjedhor per qarkun Fier dhe Elbasan

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka miratuar rezultatet e votimit në zgjedhjeve 23 qershorit për Qarkun Shkodër dhe Durrës. Në bazë të këtyre rezultateve, në Qarkun Shkodër koalicioni i majtë majtë “Aleanca për Shqipërinë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.480Z

KQZ miraton rezultatin per Qarkun Tirane dhe Gjirokaster

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka miratuar rezultatin e votimit për Qarkun Tiranë dhe Gjirokastër. Në mbledhjen e së martës është parashikuar të miratohen rezultatet për Qarkun Lezhë, duke përmbyllur procesin e nxjerrjes së rezultate

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.639Z

KQZ miraton rezultatin për Qarkun Tiranë dhe Gjirokastër

08-07-2013 / Gazeta 55 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka miratuar rezultatin e votimit për Qarkun Tiranë dhe Gjirokastër. Në mbledhjen e së martës është parashikuar të miratohen rezultatet për Qarkun Lezhë, duke përmbyllur procesin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.389Z

KQZ, pritet sot vendimmarrja për qarkun e Lezhës

TIRANË- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve pritet të mblidhet të premten (ora 11:00) për të marrë një vendim për qarkun e Lezhës, pas shqyrtimit të ankimimeve të PS-së dhe PD-së. KQZ nuk arriti dje pasdite të ketë një v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.315Z

INUK, emërime të reja, ArdianBoletini e Pal Doçi për Tiranën

TIRANË - Dy emërime të reja janë bërë në krye të Inspektoriatit Ndërtimor-Urbanistik Kombëtar. Siç bëhet e ditur se, në krye të INUK për rrethin e Tiranës është emëruar Ardian Boletini. Ky i fundit m&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.610Z

Imami: PD do shënojë një fitore historike në qarkun e Elbasanit

18-03-2013 / Gazeta 55 Elbasan, ministri Imami takime me banorë të komunave të zonës së Belshit në Rrasë, Fierzë, Kajan dhe Shalë: Ndërtimi i rrugës Tiranë-Elbasan, një investim madhor me perspektivë zhvillimin e bujqës

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama