Rezultate te kerkimit per termin: +Qarkut +Gjirokast

Meta: total 1000 / total_found 2470 / time 0.003 / keyword[0] qarkut / docs[0] 27892 / hits[0] 44945 / keyword[1] gjirokast / docs[1] 14905 / hits[1] 26480 /
No Pic available
  • 2016-10-18

Rama i beson Blerina Gjylametit shtabin që do kërkojë mandatin e dytë në 2017

Partia Socialiste do të ketë një grup drejtues bërthamë për zgjedhjet e ardhshme parlamentare i cili do të caktohet brenda 15 nëntorit dhe do të ketë rreth 5850 persona. Edi Rama mblodhi dje në mesditë kryesinë e partisë, për të miratuar kriteret se si do të funksionojë kjo struktu

Zbardhet struktura elektorale, ja mënyra e formimit të ekipit Rama. Emrat e drejtuesve politikë të rajoneve
  • 2016-10-18

Zbardhet struktura elektorale, ja mënyra e formimit të ekipit Rama. Emrat e drejtuesve politikë të rajoneve

Partia Socialiste do të ketë një grup drejtues bërthamë për zgjedhjet e ardhshme parlamentare i cili do të caktohet brenda 15 nëntorit dhe do të ketë rreth 5850 persona. Edi Rama mblodhi dje në mesditë kryesinë e partisë, për të miratuar kriteret se si do të funksionojë kjo stru

No Pic available
  • 2016-10-09

Konventa e LSI-së në Përmet rizgjedh Elton Ismailin në krye të partisë

Konventa Zgjedhore e Lëvizjes Socialiste për Integrim në Përmet rizgjodhi si kryetar të saj z. Elton Ismaili si dhe zgjodhi Komitetin e ri drejtues. Në këtë Konventë mori pjesë Nën/Kryetari i LSI, z. Endrit Braimllari, deputeti i Qarkut të Gjirokastrës,Vangjel Tavo si edhe anëtarët e

No Pic available
  • 2016-10-02

LGI në Gjirokastër zgjedh kryetaren e re, Mirela Mamani

Lëvizja e Gruas për Integrim Gjirokastër zhvilloi Konventën e saj ku u zgjodh dhe Kryetarja e re Mirela Mamani. Në fjalën përshëndetëse, Ministrja e Integrimit dhe njëherësh Kryetare e Lëvizjes së Gruas për Integrim, Klajda Gjosha shprehu bindjen se suksesi i LSI-së do të vazhdojë e

No Pic available
  • 2016-10-02

Gjirokastër, Kryemadhi: Shqipëria ka nevojë për një parti të vërtetë të majtë

Lëvizja e Gruas për Integrim Gjirokastër zhvilloi Konventën e saj ku u zgjodh dhe kryetarja e re Mirela Mamani. Të pranishëm në konventn ishin deputetët, Vangjel Tavo, Monika Kryemadhi, Ministrja e Integrimit Evropian, Klajda Gjoshaj, kryetarja e Bashkisë së Gjirokastrës,  Zamira Rami si

LSI, Kryemadhi nga Gjirokastra:  Shqipëria ka nevojë për një parti të vërtetë të majtë
  • 2016-10-02

LSI, Kryemadhi nga Gjirokastra: Shqipëria ka nevojë për një parti të vërtetë të majtë

Lëvizja e Gruas për Integrim Gjirokastër zhvilloi Konventën e saj ku u zgjodh dhe kryetarja e re Mirela Mamani. Të pranishëm në konventn ishin deputetët, Vangjel Tavo, Monika Kryemadhi, Ministrja e Integrimit Evropian, Klajda Gjoshaj, kryetarja e Bashkisë së Gjirokastrës,  Zamira Rami

No Pic available
  • 2016-09-12

Dëshmia e plotë e të penduarit të Lazaratit: Si u vra efektivi i Policisë

Rrëfimi i një dëshmitari të mbrojtur, banor i fshatit rebel, ka qenë asi nën mëngë i Prokurorisë për Krimet e Rënda për të provuar akuzat e ngritura ndaj 10 të pandehurve të dosjes Lazarati 1. Fakti i mbajtur në sekret, del në dritë në vendimin e dhënë nga Gjykata e Krimeve të