Rezultate te kerkimit per termin: +Qarkut +Tiran

Total: 1730
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.745Z

Çipa specializim në SHBA, Arben Dashi komandohet drejtor policie i Qarkut Tiranë

TIRANË- Arben Dashi është komanduar drejtor policie i Qarkut Tiranë pasi drejtori aktual Ardian Çipa do të kryejë specializim në SHBA. Lajmi konfirmohet nga burime zyrtare të policisë. Komandimi është bërë edhe për vij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.529Z

Lirohen nga detyra 10 policë të qarkut Tiranë, priten shkarkime të tjera

TIRANË-Dhjetë punonjës policie të Qarkut të Tiranës janë liruar nga detyra, mes të cilëve dhe 2 shefa seksionesh. Burime zyrtare nga Policia bënë të ditur për News24 se punonjësit e policisë kanë qenë dhe ish-shefa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.378Z

Vlora i jep titullin “Nderi i Qarkut”, Ambasadorit të Kinës në Tiranë

VLORE- Në kuadrin e 65 vjetorit të vendosjes së marrëdhënieve diplomatike mes dy vendeve, Këshilli i Qarkut të Vlorës akordoi Titullin “Nderi i Qarkut” për Ambasadorin e Republikës Popullore të Kinës në Tiranë, Ye Hao.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.045Z

Ikën Keltis Kruja, prefekte e Qarkut të Tiranës emërohet Ajlona Mansaku

TIRANE- Përmes një vendimi të ish-kryeministrit Sali Berisha, Aljona Mansaku është emëruar prefekte e Qarkut të Tiranës. Emërimi i saj vjen për shkak të largimit të ish-prefektit Keltis Kruja, i cili aktualisht është zgjedhur depu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.216Z

"Aleanca për Qytetarin" fiton Këshillin e Qarkut të Tiranës

28-09-2011 / Gazeta 55 Tahsim Mema nga koalicioni i djathtë rikonfirmohet me 73 vota “pro” në krye të qarkut të Tiranës “Aleanca për Qytetarin” do të drejtojë edhe për një tjetër mandat këshillin e Qarkut t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.224Z

“Aleanca për Qytetarin” fiton Këshillin e Qarkut të Tiranës

29-09-2011 / Gazeta 55 Tahsim Mema nga koalicioni i djathtë rikonfirmohet me 73 vota “pro” në krye të qarkut të Tiranës “Aleanca për Qytetarin” do të drejtojë edhe për një tjetër mandat këshillin e Qarkut

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:38.866Z

Kapiten Feti Vogli shpallet “Nderi i qarkut të Tiranës”

Kapitenit Feti Vogli i jepet titulli “Nderi i qarkut të Tiranës”. Vendimi është marrë sot në mbledhjen e këshillit të qarkut të Tiranës i cili ka mbajtur edhe një minutë heshtje në nderim të kapiten Voglit. Kapiten

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama