Rezultate te kerkimit per termin: +Qarshija

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] qarshija / docs[0] 2 / hits[0] 3 /
Këto vende nesër mbesin pa rrymë
  • 2016-08-10

Këto vende nesër mbesin pa rrymë

KEDS-i ka njoftuar për ndërprerjet e planifikuara të furnizimit me energji elektrike në disa zona, për shkak të mirëmbajtjes së rrjetit nëpër distrikte. Prishtinë Më 11.08.2016 ne NS 110/35/10 kV Prishtina 1 do të shkyçen: Dalja 10 kV J15 Kampi Jordanez (10000010) prej orës 16:00 - 20

Bajram Kadriu: Si e trajtova rastin e Gjorgje Martinoviqit
  • 2015-05-02

Bajram Kadriu: Si e trajtova rastin e Gjorgje Martinoviqit

Edhe pse kanë kaluar 30 vite nga një ngjarje që ka tronditur ish Jugosllavinë në kohët më të vështira, me që isha i kyçur nga aspekti profesional dhe kombëtarë, kujtimet më janë ende të freskëta, për rastin e Gjorgje Martinoviqit. Ky rast, nga politika dhe propaganda serbe e atyre