Rezultate te kerkimit per termin: +Qazim +Muda

Total: 0
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.205Z

Dhunimi i administratorit të Tominit, arrestohet një nga autorët

Policia vë në pranga një nga autorët e dyshuar për dhunimin e administratorit të Njësisë Administrative Tomin, Nuri Meda. Blutë kanë arrestuar shtetasin Qazim Muda, 43 vjeç, banues në fshatin Pilafe si dhe u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Dibër e punohet për k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.205Z

Meda: Bashkëfshatari më goditi me grushta, më kafshoi gishtin

Një ditë pas dhunës së ushtruar ndaj tij, administratori i  njësisë administrative Tomin të Dibrës, Nuri Meda, tregon versionin e tij për ngjarjen. Ai mohon akuzat e PD se po shpërndante lekë për vota. Sipas tij, kreu i PS-së e kishte sinjalizuar se në fshatin Pilafe një grup njerëz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.219Z

Rrahja e administratorit në Dibër, arrestohet një person, në kërkim një tjetër

Policia Dibrës ka njoftuar se ka arrestuar një person dhe ka shpallur në kërkim një tjetër për dhunimin e administratorit të njesisë Tomin në Dibër, Nuri Medën, ditën e djeshme në fshatin Pilafe. I arrestuari quhet Qazim Muda, 43 vjeç , banues në fshatin Pilafe dhe personi në kërk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.217Z

Dhunimi i administratorit të Tominit, lirohet i arrestuari

16Lirohet pas disa orësh prangosje  43 vjecari Qazim Muda, i dyshuar si një nga autorët e  dhunimit të administratorit të Njësisë Administrative Tomin, Nuri Meda. Lirimi i tij është bërë pasi vepra penale është konsideruar rrahje jo për shkak të detyrës. Ndërsa mbetet në kërkim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.308Z

Pronarët, dosjet e gjyqeve me Hipoteken dhe Agjencine e Pronave

Laureta Rryçi Pretendentët për pronarë të mijëra hektarë toke kanë parë si zgjidhje të vetme padinë në gjykatë për të rifituar pronën e trashëguar. Të dëmtuar nga mbivendosjet, apo nga ndonjë vendim i padrejtë i Agjencisë së Kthimit dhe Kompensimit të Pronave, qindra qytetar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.058Z

1011 leje legalizimi për Durrësin, ja lista e personave që përfitojnë

1011 banorë të Durrësit, kryesisht të zonës së ish-Kënetës kanë përfituar lejen e legalizimit për shtëpitë e tyre. Agjencia e Legalizimit, Urbanizimit dhe Integrimit të Zonave/Ndërtimeve Informale, dega Durrës njofton qytetarët që gjejnë emrin në listën e meposhtme të paraqiten

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.854Z

Listat shtese te fituesve ne universitete

Universiteti i Tiranës Histori ADELA LLAMBI KUMARAKU ADELA PETRIT LAÇI AGRON RUFAT ALLARAJ AJLA AGIM PULAHA ALBANO YMER IDRIZI ALBIONA DAN REXHA ALDI ALBERT SANXHAKU ALIDA BESHIR ZYKA ALKETA LAZDËR GJINAJ ALKIDA JETNOR BRAKA ALMA AVNI ALIAJ ANA ARBEN DOMI ANA DILAVER CENO ANASTAS V

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama