Rezultate te kerkimit per termin: +Qazim +Tepshi

Total: 40
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.015Z

Ndërron jetë ish-ambasadori Qazim Tepshi

Ka ndërruar jetë ish-ambasadori ynë në Çeki, Qazim Tepshi. Ish-ambasadori ndërroi jetë pasditen e sotme si pasojë e një ataku kardiak. Tepshi ka shërbyer si ambasadori vendit tonë në Çeki nga viti 2005-2010. Ai ka qenë edhe deputet në kuvendin e Shqipërisë nga viti 2001-2005. 21 gus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.014Z

Ndërron jetë ish­ambasadori Qazim Tepshi

Ish­-ambasadori Qazim Tepshi ka ndërruar jetë ditën e sotme. Mësohet se ai ka pësuar një atak kardiak. Tepshi ka qenë ambasador në Çeki, në periudhën 2005­2010. Ai ka qenë gjithashtu edhe deputet i PDR­së në Kuvendin e Shqipërisë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.099Z

Ndërron jetë ish­-ambasadori Qazim Tepshi

Ish­-ambasadori Qazim Tepshi ka ndërruar jetë ditën e sotme. Mësohet se ai ka pësuar një atak kardiak. Tepshi ka qenë ambasador në Çeki, në periudhën 2005­2010. Ai ka qenë gjithashtu edhe deputet i PDR­së në Kuvendin e Shqipërisë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.775Z

Nuk deklaroi 178 mijë euro, në gjykatë ish- ambasadori Qazim Tepshi

Ish-ambasadori ynë në Çeki, Qazim Tepshi, është dorëzuar nga prokuroria si i pandehur në gjykatën e Tiranës, e cila e akuzon për Refuzim të deklarimit, mosdeklarim, fshehje ose deklarim i rremë i pasurisë të personave të zgjedhur dhe nëpunësve civile. Sipas prokurorisë së Tiran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.771Z

Sdeklaroi 178 mijë euro, në gjykatë ish-ambasadori Qazim Tepshi

Ish-ambasadori ynë në Çeki Qazim Tepshi, është dorëzuar nga prokuroria si i pandehur në gjykatën e Tiranës, e cila e akuzon për Refuzim të deklarimit, mosdeklarim, fshehje ose deklarim i rremë i pasurisë të personave të zgjedhur dhe nëpunësve civile. Sipas prokurorisë së Tiran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.820Z

Ambasadori Qazim Tepshi nuk deklaroi 178 mije euro

12/10/2010Konkluzjoni perfundimtar i prokurorise dhe dhe pretendimet e kryediplomatit ne Ceki TIRANE- Ambasadori yne ne Ceki Qazim Tepshi ka fshehur 178 mije euro dhe nje automjet Benz Rexhina nga pasuria e tij shume te cilen ai se ka deklaruar ne formularet e Inspektoriatit te Larte te Deklarimit d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.765Z

S'deklaroi 178 mijë euro, në gjykatëish-ambasadori, Qazim Tepshi

Ish-ambasadori ynë në Çeki Qazim Tepshi, është dorëzuar nga prokuroria si i pandehur në gjykatën e Tiranës, e cila e akuzon për “Refuzim të deklarimit, mosdeklarim, fshehje ose deklarim i rremë i pasurisë të personave të zgjedhur dhe nëpunësve civile”. Sipas prokurorisë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama