Rezultate te kerkimit per termin: +Qefsere +Koleci

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] qefsere / docs[0] 26 / hits[0] 39 / keyword[1] koleci / docs[1] 645 / hits[1] 1210 /
Goditi me sëpatë nusen e xhaxhait, arrestohet 32-vjeçari
  • 2018-10-12

Goditi me sëpatë nusen e xhaxhait, arrestohet 32-vjeçari

Dhunoi rëndë nusen e xhaxhait, së bashku me të atin dhe të vëllanë, policia arreston 32-vjeçarin Algert Koleci 32 vjeç, banues në Armatë, Manëz. Ngjarja ka ndodhur më 23 shtator 2018, ku Medi Koleci së bashku me dy djemtë Algertin dhe Admirin dhunuan duke goditur me sëpatë kunatën

No Pic available
  • 2018-09-23

Konflikti për pronën brenda fisit, përfundon në spital 55-vjeçarja

Babai, Medi Koleci  së bashku me dy djemtë dhunojnë kunatën për shkak të konflikteve të pronës. Përleshja brenda fisit ka ndodhur sot në Manëz të Durrësit ku e dëmtuar ka mbetur shtetasja Qefsere Koleci, 55 vjeçe, e cila ka përfunduar në spital me plagë të rënda në trup. Për

Cilët janë 1 mijë funksionarët e regjimit që u dekoruan nga Rama
  • 2015-12-01

Cilët janë 1 mijë funksionarët e regjimit që u dekoruan nga Rama

Me rastin e 70- ­vjetorit të Çlirimit të atdheut, Ministria e Mbrojtjes akordoi rreth një vit më parë për 1.000 veteranë të LANÇ­it, "Medaljen e Mirënjohjes". "Gazeta Shqiptare" ka siguruar ekskluzivisht listën e plotë të papublikuar më parë, ku bien në sy një sërë personalite