Rezultate te kerkimit per termin: +Qelbanix

Meta: total 11 / total_found 11 / time 0.000 / keyword[0] qelbanix / docs[0] 11 / hits[0] 14 /
No Pic available
  • 2013-06-01

Kantautori rrëfen prapaskenat e këngës së tij më të re, nën titullin “Cicat”

Indrit Mesiti, i njohur ndry she si lideri i grupit “Qel banix”, ka provokuar këto ditë gjithë përdoruesit e rrjeteve sociale me këngën e tij më të re, nën titullin “Cicat”, e cila ka arritur brenda një jave afro 70 mijë

No Pic available
  • 2013-06-01

Indrit Mesiti: Si lindi 'himni'  i sutjenave, “Cicat”

Indrit Mesiti, i njohur ndry she si lideri i grupit “Qel banix”, ka provokuar këto ditë gjithë përdoruesit e rrjeteve sociale me këngën e tij më të re, nën titullin “Cicat”, e cila ka arritur brenda një jave afro 70 mijë

Pushimet në Durrës shoqërohen me muzikë
  • 2009-08-18

Pushimet në Durrës shoqërohen me muzikë

 Sheshet kryesore të qytetit të Durrësit janë mbushur ditët e fundit nga mijëra pushues, të cilët ndjekin koncertet muzikore të artistëve shqiptarë, të organizuara nga Bashkia në kuadrin e sezonit veror. Drejtori i departamentit të Kulturës në Bashki, Ardian Gurra tha sot se "mb

No Pic available
  • 2009-03-14

Dita e Veres 2009, programi i plote festiv sot ne Tirane

Dita e Veres, 14 Marsi, eshte nje feste kombetare ne Shqiperi. Ajo eshte nje tradite e hershme dhe simbolizon ardhjen e stines se ngrohte. Kete vit bashkia e Tiranes tha dje se ka menduar per te gjithe. Ajo theksoi se aktivitetet do te gjallojne ngado dhe ka publikuar panoramen e plote te axhendes

No Pic available
  • 2009-03-14

Dita e Verës ndez kryeqytetin

Të mbështetur edhe nga tri ambasada të huaja në Shqipëri, përfaqësuesit e Bashkisë së Tiranës kanë zbardhur dje edhe axhendën e zgjeruar festive të Ditës së Verës, një festë tashmë kombëtare në Shqipëri. Sipas përfaqësuesve të vendorëve kryeqytetas, qendra e Tiranës dhe zo

No Pic available
  • 2009-01-29

“G99”: Të rinjve, merrni kartat, votoni ndryshimin

“Rock dhe Politikë“ ka qenë takimi festiv i organizuar nga Lëvizja “G99” me qindra të rinj kryeqytetas. Gjatë këtij aktiviteti, Kreu i “G99”, Veliaj, inkurajoi të rinjtë që të marrin kartat e identitetit dhe me 28 qershor të votojnë ndryshimin. TIRANE- Qindra të rinj kr

No Pic available
  • 2008-11-24

Jonida: Jo më me këngë për drama dashurie

 Alma Mile Kur emri i saj prezantohet në skenë, pritet padyshim ndonjë çudi, por këtë herë ajo i kishte të gjitha parashikimet. Nuk është më vajza e ëmbël, me fustan sipas modës së fundit, por me një paraqitje tërësisht rebele. E tillë është kënga, por edhe look-u i