Rezultate te kerkimit per termin: +Qellimi

Meta: total 1000 / total_found 4479 / time 0.002 / keyword[0] qellimi / docs[0] 4479 / hits[0] 5025 /
Terror administratës, Braçe: Berisha tha të vërtetën! Ose punën, ose lini zyrën
  • 2019-02-13

Terror administratës, Braçe: Berisha tha të vërtetën! Ose punën, ose lini zyrën

Ish-kryeministri Sali Berisha denoncoi paraditen e sotme në Facebook, terrorin që sipas tij po ushtron në zyrat e administratës në Fier, zv/kryeministri Erion Braçe, i cili është edhe deputet në këtë qark. Sipas tij, Barçe ka kërkuar nga të gjitha drejtoritë, listën e dosjeve të në

UNË DO JEM NË PROTESTË, POR JO PËR TË KËRKUAR DORËHEQJEN E EDI RAMËS
  • 2018-12-25

UNË DO JEM NË PROTESTË, POR JO PËR TË KËRKUAR DORËHEQJEN E EDI RAMËS

Mentor Kikia Unë e mbështeta protestën e studentëve, por nuk iu bashkova asaj. Kërkesat e tyre mbetën vetëm në kuadër të universitetit dhe mendoj se është një mision që duhet ta çojnë përpara studentët dhe pedagogët. Unë do të jem në datën 28, në protestën që kanë thërri

PESHKU I MADH NUK ËSHTË TREGTARI I BANANEVE
  • 2018-03-10

PESHKU I MADH NUK ËSHTË TREGTARI I BANANEVE

Edi Paloka Perpjekjet e Rames per te larguar artificialisht vemendjen nga 620 kg kokaine, PROVA se ai ose familjare te tij jane te lidhur direkt me kete afere. Te gjitha provat e deritanishme jane me se te qarta dhe tregojne ne menyre te pakundershtueshme se njerez me pushtet te madh politik jane p

No Pic available
  • 2017-11-02

Çfare eshte atdheu per ju? Përgjigjet e nxënësve do ju bëjnë të mendoni

Doni të dini çfarë është atdheu për fëmijët tanë? Një mësues në një shkollë të Beratit pyeti nxënësit dhe përgjigjet e tyre i postoi në facebook. Ky është mësuesi Namir Lapardhaja.  Kushtojini dy minuta kohë t’i lexoni dhe do shikoni se mes tyre ka sa optimizëm, kr

No Pic available
  • 2017-08-15

Unë nuk jam armik

Nga Andi Mustafaj Leter e hapur per personin nga ana tjeter e pasqyres I dashur mik, Ndjej nje nevoje te forte per te shkruar nje leter. Te kam ndjekur me vemendje kohet e fundit. Te kam ndjekur, teksa me emra fort te ndryshem (Edi, Blerta, Genti, Bona, Mondi e plote te tjere) dhe me legjitimitetin

No Pic available
  • 2017-08-10

Mediu rendit 10 arsyet pse Basha duhet të heqë ministrat teknikë

Përmes një postimi në facebook kreu i PR-së, Fatmir Mediu, sqaroi pse i kërkonte Bashës shkëputjen e çdo lidhje që ka me Ramën nëpermjet prezences së ministrave teknik. Duke dashur të sqarojë që në fillim se nuk ka asnjë pikëpyetje për integritetin e Ministrave teknikë rendit 10

No Pic available
  • 2017-07-13

Qytetarët e kritikojnë për atletet. Ja si përgjigjet Rama!

Gjatë takimit në samitin e Triestes, kryeministri Edi Rama është shfaqur me kostum dhe atlete të bardha. Shumë qytetarë kanë komentuar në facebookun e tij, dhe e kanë kritikuar kryeministrin për veshjen, por ai ka zgjedhur që disave nga komenteve tu kthejë përgjigje. Replikat Qytetari:

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama