Rezultate te kerkimit per termin: +Qemal +Kertushes

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] qemal / docs[0] 10655 / hits[0] 15702 / keyword[1] kertushes / docs[1] 13 / hits[1] 19 /
No Pic available
  • 2008-12-15

"The SHBLSH" pushtojne "Te dielen shqiptare"

Mes te ftuarve edhe Juli dhe Genti te njohur si "The SHBLSH", drejtuesit e programit me te ri humoristik Nje feste e vertete, qe ashtu si cdo fundjave behet pjese e familjeve tona. "E diela shqiptare", programi maratone ne ekranin e Televizionit Kombetar Klan ka shenuar pasditen e djeshme nje show t