Rezultate te kerkimit per termin: +Qemal +Stafa

Meta: total 1000 / total_found 7179 / time 0.004 / keyword[0] qemal / docs[0] 10655 / hits[0] 15702 / keyword[1] stafa / docs[1] 8373 / hits[1] 11754 /
No Pic available
  • 2017-06-22

Tirana së shpejti edhe me dy parkime të reja nëntokësore

Pas dy parkimeve nëntokësore në sheshin Skënderbej dhe në Bulevardin e Ri, kryetari i bashkisë së Tiranës Erion Veliaj dhe se së shpejti do të nisë puna edhe për dy parkime të tjera nëntokësore. Bëhet fjalë për një parkim tek 7 xhuxhat dhe një tjetër pranë stadiumit Qemal Stafa

No Pic available
  • 2017-06-03

Veliaj: Lulin po se votoi Tirana ka një plan B, sngelet pa gjë

Në vijim të turit Tirana 2 vjet zgjuar, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj zhvilloi sot një takim me banorët e njësisë Nr 10, ku bëri një bilanc të punëve që janë kryer në këto dy vite në këtë zonë Kreu i Bashkisë deklaroi se këto investime janë realizuar falë vul

Veliaj: Në dy vjet, 6 herë më shumë investime se në kohën e Bashës
  • 2017-05-31

Veliaj: Në dy vjet, 6 herë më shumë investime se në kohën e Bashës

Në kuadër të takimeve në 24 Njësitë Administrative të kryeqytetit për të bërë bilancin e ndryshimit që solli vota e qershorit dy vite më pare, Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, u ndal sot në investimet e bëra ne Njësinë Administrative Nr. 3. Kryebashkiaku Veliaj thek

No Pic available
  • 2017-05-30

Tirana-Skënderbeu, 222 efektivë për mbarëvajtjen e ndeshjes

Plot 222 punonjës policie do të angazhohen për mbarëvajtjen e finales së Kupës së Shqipërisë mes  Tiranës dhe Skënderbeut që do të luhet nesër në orën 19:00 në Elbasan Arena.  Drejtoria Vendore   e  Policisë  Elbasan, ka marrë një sërë masash organ

Italiani Mazzoleni gjykon finalen Vllaznia-Tirana
  • 2017-05-27

Italiani Mazzoleni gjykon finalen Vllaznia-Tirana

Vllaznia-Tirana do të gjykohet nga një gjyqtar i huaj, pikërisht nga italiani Paolo Mazzoleni. Ky është vendimi i marrë në orët e vona të kësaj të premteje sa i përket ndeshjes më të rëndësishme të javës së 36-të të Superiores, që do të vendosë ndoshta fatin në Superiore, t

Ministrja Kumbaro, në një rrëfim për jetën, familjen dhe politikën
  • 2017-05-19

Ministrja Kumbaro, në një rrëfim për jetën, familjen dhe politikën

Ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro Furxhi, ishte e ftuar në emisionin Pasdite në Top Channel, në një bisedë me drejtuesen Jonida Shehu, si ministre e Kulturës, për herë të parë në një rrëfim për familjen, bashkëshortin, fëmijët dhe çmimin e të qenit në politikë. Çfarë ka nd

No Pic available
  • 2017-05-10

Benzi shpërthen në flakë te Stadiumi Qemal Stafa në Tiranë

Një automjet ka shpërthyer në flakë pranë Stadiumit Qemal Stafa në Tiranë. Fatmirësisht, nga ngjarja nuk ka të lënduar në njerëz, ndërkohë që mjeti ka pësuar dëme materiale. Shkak i zjarri dyshohet paraprakisht të jetë rrjedhja e gazit, ndërsa mjeti kishte të instaluar impiant g