Rezultate te kerkimit per termin: +Qendrs +Rinore +Tiran

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.657Z

Itali, studentët shqiptarë, vetëm 5% do kthehen

Fëmijët e emigrantëve shqiptarë mes mundësisë së integrimit në Itali dhe tundimit për tu kthyer në atdhe Nga 10 mij student shqiptar n Itali vetm 5 pr qind e tyre dshirojn t kthehen n Shqipri. Mes mundsis pr t’u integruar n vendin fqinj dhe tundimit pr t’u kt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama