Rezultate te kerkimit per termin: +Qendren +Spitalore +Universitar

Meta: total 24 / total_found 24 / time 0.000 / keyword[0] qendren / docs[0] 3830 / hits[0] 4557 / keyword[1] spitalore / docs[1] 8158 / hits[1] 12440 / keyword[2] universitar / docs[2] 4773 / hits[2] 6486 /
Vidhnin ilaçet e spitaleve, arrestohen dy farmacistë dhe një infermier
  • 2013-12-22

Vidhnin ilaçet e spitaleve, arrestohen dy farmacistë dhe një infermier

Tiranë – Policia e Tiranes ka vene ne pranga nje farmacist te QSUT, nje infermier te Spitalit Universitar Psiqiatrik Xhavit Gjata dhe nje ish farmacist te QSUT-se, te akuzuar se ne bashkepunim me njeri-tjetrin kane shitur ne farmaci te ndryshme te Tiranes kundrejt çmimeve me te uleta se ato

Shisnin ilaçet e spitalit, dy farmacistë dhe një infermier në pranga
  • 2013-12-21

Shisnin ilaçet e spitalit, dy farmacistë dhe një infermier në pranga

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një farmacist të QSUT, një infermier të Spitalit Universitar Psiqiatrik "Xhavit Gjata" dhe nje ish farmacist të QSUT-së, të akuzuar se në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë shitur

Urgjenca e re Berisha premton modernizim te shendetesise
  • 2011-11-18

Urgjenca e re Berisha premton modernizim te shendetesise

Kryeministri Berisha Perparesia e qeverise konsolidimi i nje sistemi shendetesor qe garanton cilesite me te larta te sherbimit Kryeministri Berisha vizitoi dje spitalin e ri te urgjences ne QSUT nje nga bashkinvestimet me te arrira e te rendesishme ne shendet

Inaugurohet Qendra e Urgjencave
  • 2011-11-17

Inaugurohet Qendra e Urgjencave

Në Qendren Spitalore Universitare "Nënë Tereza" ka nisur nga funksionimi spitali më i ri dhe një nga modernet në vend. Ajo eshte Qendra e Urgjencave, nje investim, qe ne ndertim ka

QSUT Ivziku Kete vit nuk do te mungojne ilacet
  • 2011-02-16

QSUT Ivziku Kete vit nuk do te mungojne ilacet

Drejtori Spitali universitar vuan nga mbipopullimi. Onkologjiku buxhet me te larte 560 mln leke Kete vit ne Qendren Spitalore Universitare Nene Tereza nuk do te mungojne ilacet baze. Te gjitha pavijonet e ketij spitali do te pajisen te pakten nga lista e ilaceve bazat. Deklarata

Mbetjet spitalore ballkoneve te QSUT-se ministria blen autoklave
  • 2011-02-11

Mbetjet spitalore ballkoneve te QSUT-se ministria blen autoklave

Ministri Vasili mbyll perfundimisht inceneratorin. Mjedisi Spitalet 6 muaj kohe per vendosjen e impianteve Doreza shiringa epruveta analizash e deri te serume pushojne ballkoneve te Spitalit Universitar Nene Tereza. Fotoja perbri bere dy dite me pare te ballkoni i nje prej pavij

Zyrtarisht ne fazen e gripit ISHP Beni vaksinat
  • 2010-11-06

Zyrtarisht ne fazen e gripit ISHP Beni vaksinat

Zyrtarisht ndodhemi ne sezoni e gripit pavaresisht se fluksi i te prekurve nga virusi nuk eshte i larte. Ka qene vete drejtori i institutit te Shendetit Publik Enver Roshi i cili ka sqaruar se ne kete faze duhet te nise vaksinimi e javen e ardhshme ne te gjitha shkollat e kopshtet do te