Rezultate te kerkimit per termin: +Qendres

Total: 4889
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.419Z

8-vjetori i qendres Kristal

brbrArgetim muzike lojera per femije dhe ulje cmimesh Keto ka ofruar qendra tregtare Kristal ne 8-vjetorin e saj Kete pervjetor ne qender te festimeve ishin femijet Ndaj aktivitete per ta kane nisur ne mengjes me animatoret artistet e cirkut dhe lojera argetuese te krijuara edhe ne ambientet perret

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.805Z

Prokuroria: Hetim qendres se Policanit

BERAT- Denoncoi dy vite me pare bashkine e qytetit te Policanit, per pengese ne mbarevajtjen e qendres qe drejtonte, por tashme do te jete nen hetim per abuzim me fondet. Ish-drejtoresha e Qendres se Trajtimit te Femijeve ne Gjakmarrje ne qytetin e Policanit, Liljana Luani, pas shume debateve te zhv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.317Z

Dita e qendres pa makina

brbrQendra e Tiranes kete te diele ishte vetem per kembesoret Panaire te prodhimeve bujqesore aktivitete artistike dhe sportive jane zhvilluar perreth sheshit Skenderbej deri tek Hotel Dajti Krahas ecjes ne kembe apo me bicikleta mund te beje edhe shetitje me kuaj Ndersa ne nje pjese te sheshit bash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.383Z

Shpronesimet ndalin punimet e qendres

Sipas bashkise, institucionet perkatese duhet te shpejtojne me shpronesimet e banoreve te Unazes se Vogel Duket se projekti i transformimit te sheshit "Skenderbej" nuk po shkon "vaj", ashtu sic ishte parashikuar. Ndersa ishte publikuar se me 1 nentor do te vihej "tulla" e pare per shnderrimin e qend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.340Z

Hana Kontratat e reja synojnekonsolidim te qendres shendetesore

Drejtoresha e Institutit te Sigurimeve te Kujdesit Shendetesor ISKSH Elvana Hana tha se kontratat e reja qe Keshilli Administrativ i Institutit te Sigurimeve te Kujdesit Shendetesor miratoi me Qendrat Shendetesore per vitin 2012 synojne konsolidimin dhe menaxhimin tyre.Kontratat e vitit 2012 me Qend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:43.888Z

Sistemi i qendres se Peshkopise

brbrPer here te pare Dibra do te drejtohet nga te majtet Shukri Xhelili eshte kryebashkiaku i ri Ne nje interviste per Vizion Plus Xhelili thote se do ta nise punen me qytetin e Peshkopise sistemimin e qendres dhe te gjitha rrugeve te brendshme per te kaluar me pas ne zonat rurale Per kryetarin e r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.082Z

Burg punonjeseve te qendres se femijes Shkoder

brbrArrest me burg per pese punonjeset e qendres rezidenciale ne Shkoder Ky ishte vendimi i dhene kete te premte nga Gjykata e Shkalles se Pare per personelin qe dyshohet te jete pergjegjes per skandalin e abuzimeve seksuale me te mitur  Seanca gjyqesore u zhvillua nen masa te rrepta sigurie dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama