Rezultate te kerkimit per termin: +Qendrim +Jahaj

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] qendrim / docs[0] 6372 / hits[0] 7567 / keyword[1] jahaj / docs[1] 261 / hits[1] 375 /
Zyrtare: Mushica largohet nga Prishtina
  • 2015-08-21

Zyrtare: Mushica largohet nga Prishtina

Skuadra më e madhe e futbollit në Kosovë, Fc Prishtina, ka zbuluar listën e lojtarëve për sezonin e ri që nisë nesër. Skuadra nga kryeqyteti në xhiron e parë, do të jetë nikoqir i kampionëve të Feronikelit. Ajo që vë

Dy marinare shqiptare humbin jeten ne ndihme te tragetit
  • 2014-12-30

Dy marinare shqiptare humbin jeten ne ndihme te tragetit

Vlore 30 dhjetor 2014 NOAal- Dy marinare shqiptare kane humbur jeten ne krye te detyres duke tentuar te rimorkonin tragetin e perfshire nga zjarri ne detbr br Marinaret Petrit Jahaj 59 vjec dhe Edmond Hilaj 57 vjec pjese te rimorkiatorit Iliria kishin shkuar bashke me tre kolege te tjere ne ndi

Shqiptarët e zemëruar me Berishën: Lëre FB, pse s'veprove
  • 2013-08-14

Shqiptarët e zemëruar me Berishën: Lëre FB, pse s'veprove

Të tjera rreth shkrimit SB status kundër Agimit të Artë Agimi i Arte: Do luftojme për Himarën Fier, protesta kunder Agimit te Arte FOTO/ VIDEO/ Veshin qentë me flamur grek FOTO/Ceremonia me 11 gusht 2013 VIDEO KSHH: Ministria e Jashtme te marre masa Kryeministri në detyr