Rezultate te kerkimit per termin: +Qerek

Total: 15
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.688Z

Finalizohet operacioni arsimtari

brbrPolicia e Durresit finalizoi me sukses operacionin e koduar arsimtari gjate te cilit rane ne pranga pese persona Policia tha se jane sekuestruar dy arme zjarri automatike fisheke dhe kanabis sativa Te arrestuar jane Avni dhe Sulejman Murati Selman Tafa Onjel Take dhe Ergys ela Sipas policise ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:15.811Z

Banoret e Kamzes, protesta kunder mbeturinave

Banoret e fshtarave te Valiasit te ri, Kasalles, Qerek dhe Tapizes, bllokuan serish rrugen ne perpjekje per te bllokuar Bashkine e Kamzes te transportoje dhe djege mbeturinat urbane ne zonen e tyre te banimit. Edhe pas nje takimi me kreun e Bashkise Kamez, banoret shprehen te shqetesuar p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.959Z

Vlorë dhe Krujë, asgjësohen 9100 rrënjë kanabis

Policia e Vlorës ka asgjësuar 6 000 bimë kanabis sativa, të mbjella në fshatin Oshtimë dhe Treblovë. Bimët narkotike ishin kultivuar në zonat e pyllëzuara të këtyre fshatrave, toka pa pronarë. Policia bëri asgjësimin e tyre me anë të djegies me zjarr. Ndërsa në Krujë, policia ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.420Z

Vjedhin për skrap kabllon e telefonit të aeroportit, tre në pranga

Durrës Tre punonjës kanë përfunduar në pranga për vjedhjen e kabllos telefonik të aeroportit “Nënë Tereza” për qëllim shitjeje. Dy elektricistët e aeroportit, Ilir Karaj dhe Kastriot Doda, në bashkëpunim me një nga rojat e sigurisë së objektit, pasi e kanë marrë kabll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.958Z

Asgjesohen 9100 bimë kanabis në Vlorë dhe Krujë

Të tjera bimë narkotike të asgjesuara në vijim të operacioneve antikanabis në vend. 9100 bimë kanabis janë zbuluar e më pas asgjesuar me anë të djegies gjatë kontrolleve në Krujë dhe Vlorë. Në Krujë u asgjesuan 3 100 bimë narkotike gjatë kontrollit të ushtruar në fshatrat Boriza

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.747Z

Eksploziv dyqanit të 44-vjecarit në Krujë

Foto ilustruese Një pako e dyshimtë me eksploziv është vendosur në një dyqani mishi në fshatin Qerek të Krujës, por fatmirësisht nuk ka shpërthyer. Policia lokale e Durrësit bëri me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 06:05 minuta në dyqanin e shtetasit P.N, 44 vjeç. Menjëherë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:15.819Z

Bashkia: Skemi vend tjeter per mbeturinat

Banoret e fshatrave te Valiasit te Ri, Kasalles, Qerek dhe Tapizes, te cilet qe prej disa ditesh po protestojne kunder grumbullimit dhe djegies se plehrave prane banesave te tyre jane takuar dje per kete problem me kryebashkiakun e Kamzes Xhelal Mziu. Sipas banoreve, ne kete takim jo vet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama