Rezultate te kerkimit per termin: +Qeveris

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.060Z

Leskaj thirrje qeveris

Tiran (start)- Kryetarja e Grupit Parlamentar t Partis Socialiste Valentina Leskaj, iu bashkua deklarats s ambasadorit amerikan n Tiran, pr pavarsin e organit t akuzs, q sipas Leskajt institucioni i drejtsis sht vn nn presionin e qeveris shqiptare. Shqetsimi i shprehur prej kohsh nga Partia Soci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.062Z

Brae akuza qeveris

Tiran (Start)- Nnkryetari i Grupit Parlamentar t Partis Socialiste Erion Brae, e ka cilsuar si pa prgjegjshmri dhe pandjeshmri t kryeministrit Berisha, mos reagimin e ktij t fundit, lidhur me tragjedin e ndodhur n Butrint. Brae tha se tragjedi t tilla nxjerrin n pah ekzistencn e nj tregu njerzor.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.971Z

Koalicioni qeverisës, stabil

Përfaqësuesit e koalicionit qeverisës kanë mohuar se Qeveria nuk i ka numrat e nevojshëm në Kuvend. Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Adem Garbovci dhe zëvendëskryeministri Hajredin Kuçi kanë deklaruar se nuk i frikësohen ndonj&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.482Z

Prapë vetura e Qeverisë! (FOTO)

Zyrtarët e Qeverisë së Kosovës vazhdojnë të thyejnë rregullat e komunikacionit. Derisa dje një veturë e qeverisë kishte zënë trotuarin afër Hotel Grand në Prishtinë, sot një tjetër është parkuar në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.379Z

Deliu: Vota ime pro qeverisë

Deputetja e kuvendit të Kosovës, nga radhët e PDK-së, ka thënë se vota e saj do të shkoj pro qeverisë, marrë parasysh që 6 muaj ka pasur ngërç politik. “Vota ime do të shkojë pro qeverisë. Mendoj se pritem 6 muaj, d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.239Z

Krasniqi qeverisë: Ndalo shantazhet

Në një shkrim të ri autorial, ish kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi i ka kërkuar koalicionit qeverisës që të ndalojë ato që i ka quajtur ‘shantazhet’ dhe përpjekjet për të blerë anëtarë t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:48.582Z

Abrashi mohon riformatizimin e Qeverisë

Ndërrimi i Ministrave të Qeverisë së udhëhequr nga Isa Mustafa nuk është në rënd dite dhe as nuk është diskutuar asnjëherë mes partnerëve të koalicionit LDK-PDK. Këto i ka konfirmuar për Express, zëdhën&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama