Rezultate te kerkimit per termin: +Qindra

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.467Z

Homazhet, qindra autobusë drejt Tiranës

Janë me qindra autobusë dhe akoma më shumë mjete të vogla që po udhëtojnë drejt kryeqytetit. Paraditen e sotme pothuajse nga të gjitha qytetet e vendit është bërë nisja e organizuar e mbështetësve të opozitës, të cilët do të marrin pjesë në demostrimin e njoftuar nga Partia Soc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.345Z

Zjarri ne disko qindra viktima

Zjarri ne disko qindra viktima E diel 27 Janar 2013 1442 Zjarri ne disko 200 viktimaNje zjarr i provokuar nga nje shfaqje piroteknike ne nje diskoteke ne Brazil ka shkaktuar nje tragjedi te vertete Rreth 245 persona kane humbur jeten ne klubin e nates ne qytetin Santa Maria ne jug te shteti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.360Z

Mbi qindra mija njerëz, qindra delegacione, qindra gazetarë në shenjtërimin e Nënë Terezes

Me qindra mija pelegrinë pritet të tubohen sot në Romë për të marrë pjesë në shenjtërimin kanonizimin e Nënë Terezes, e cila ia dedikoi jetën për nidhmë të varfërve, raportojnë mediat ndërkombëtare. Meshën e kanonizimit që do ta mbajë Papa Françesko do të mbahet në Shesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.137Z

Patra, vidhen qindra leje qëndrimi

Patra - Qindra leje qendrimi janë vjedhur në zyrat bashkisë të qytetit të Patrës. Burimet e informimit vendase bejnë të ditur se nje dite me pare, një grup i panjohur ka thyer derën e bashkisë së qytetit të Patrës, duke përvetësuar qindra leje qëndrimi dhe çertifikata. Këto dokume

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.189Z

SHBA, evakuohen qindra banorë nga përmbytjet

Minesota -Qindra banorë në Dakotën e Veriut dhe Minesota të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, janë larguar nga shtëpitë e tyre sot ndërsa ujërat e rrëmbyeshëm të Lumit të Kuq (Red River) arritën nivelin e tyre më të lartë pas 112 vjetësh në një rajon të rëndësishëm bujqë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.499Z

Libi, qindra persona largohen nga Tripoli

Qindra persona janë larguar nga Tripoli drejt maleve në jug të vendit. Ka nisur kështu eksodi nga Tripoli, pavarësisht se regjimi mohon arratisjen e këtyre personave.   Një dëshmitar ka treguar se qindra civilë janë duke u larguar çdo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.175Z

Forcat siriane arrestojnë qindra persona

Forcat siriane të sigurisë kanë arrestuar qindra aktivistë dhe protestues anti-qeveritarë gjatë bastisjeve të shumta shtëpi më shtëpi në të gjithë vendin. Presidenti Bashar al Asad ka shpërndarë trupat e ushtrisë dhe ta

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama