Rezultate te kerkimit per termin: +Qipro

Total: 3622
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.807Z

Qipro miraton fondin e solidaritetit

Qipro miraton fondin e solidaritetit E shtune 23 Mars 2013 1223 Qipro miraton fondin e solidaritetitParlamenti ne Qipro ka votuar pro krijimit te nje fondi kombetar solidariteti ne Shumen e 58 miliard eurove per te ristrukturuar bankat dhe per ti dhene qeverise pushtetin e nevojshem per te ushtr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.675Z

Kuzhe publikon listën anti-Qipro

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Josip Kuzhe, bëri publike listën e 20-të lojtarëve të thirrur për ndeshjen miqësore kundër Qipros (12.08.2008, ora 19:00 në “Qemal Stafa”), e dyta nën drejtimin e kroatit pas asaj me Gjeorgjinë (10.06.2009) të përfunduar në barazim 1-1 (gol i Agol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.711Z

Zgjedhjet presidenciale ne Qipro

Zgjedhjet presidenciale ne Qipro E diel 17 Shkurt 2013 1302 Zgjedhjet presidenciale ne Qipro pQytetaret e Qipros po votojne sot per te zgjedhur presidentin e ri te vendit Udheheqesi konservator Nicos Anastasiades eshte favorit per te fituar ne keto zgjedhje por sipas sondazheve nuk do te arrije

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.748Z

Qipro hetim krizes

Qeveria qipriote vendosi krijimin e një Komisioni Hetimor për të parë se kush duhet fajësuar për telashet ekonomike të vendit. Paneli i përbërë nga tre gjykatës në pension do të kërkojë arsyet e krizës bankare dhe të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.045Z

Pse heshtet për Qipro depozitat

Nga Xhovani Shyti Qënia në fokusin ditor mediatik e skandalit Panama Papers është e përligjur nga vete fakti se ai përbën më të madhen aferë korruptive financiare globale, ku përfshihen edhe burrat më të fuqishëm të planetit. Megjithatë, në aspekt të interesit që ka publiku y

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.608Z

Kriza ekonomike ne Qipro

Kriza ekonomike ne Qipro E hene 18 Mars 2013 1012 Kriza ekonomike ne Qipro pNe kuader te reformave per krizen ekonomike parlamenti i Qipros miraton sot marreveshjen e ndihmes nderkombetare e cila parashikon taksa deri ne 10 perqind per depozitat bankare te ketij vendip Marreveshja ka shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.126Z

Qipro kërkon ndihmë shtesë nga BE-ja

Gazeta ShqipKriza Pas vetëm pak javësh nga marrëveshja, gjërat në ishull duket se po ecin keq Presidenti i Qipros, Nicos Anastasiades, deklaroi dje se do të kërkojë ndihma shtesë nga Bashkimi Europian. Këtë javë u mësua se Qipro ka nevojë të gjejë para të tjera dhe se kostoja e shp�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama